Superonline internet nasıldır?

Hocam TurkNet'e geçmeden önce TT kullanıyordum. Kendim memnun kalmadım açıkçası. Şu an siz TT de neden memnun değilsiniz. upload/download,kopma sorunları mı hız mı?

Müşteri hizmetlerini aradığımda tek yaptıkları iş uzaktan modem güncellemekten başka bir şey değildi. Altyapı ekibin zorla yalvar yakar binaya getirtebiliyorduk sonuçta babamızın şirketi değil kimse. İnternet günümüzde olmazsa olmazsa şeylerden biri internet üzerinden yaptığım işlerin aksadığını bilirim.
Hocam kopma sorunu beni çok deli ediyor. Şuan ödediğim paraya yakın bir ücrete 35/5 paket bulabilsem geçeceğim ancak bulamıyorum. Biraz da pahalı geliyor. 220 TL gibi bir para verdikten sonra tekrar zam gelirse 260 TL ye dayanacak. O da bir sorun. Ülke de ki her şey sorun valla.

Super Online yalın VDSL 35 Mbps veriyor. Upload yazmıyor. Kaç upload verir?

Hocam kopma sorunu beni çok deli ediyor. Şu an ödediğim paraya yakın bir ücrete 35/5 paket bulabilsem geçeceğim ancak bulamıyorum. Biraz da pahalı geliyor. 220 TL gibi bir para verdikten sonra tekrar zam gelirse 260 TL'ye dayanacak. O da bir sorun. Ülke de ki her şey sorun vallahi.

Hocam en iyisi ISS değiştirmeniz olacak.
Bunu atıp atmadığımı hatırlamıyorum ama bir bakar mısınız? Fiyat konusunda TTdeki fiyatın bir tık üstünde ama en azından taahhütde olduğunuz için sizi 1 sene de olsa idare eder diye düşünüyorum. Hiç belli olmuyor. Yakında bunlarada zam gelecektir illaki. Şimdiden almaya bakın.

Hocam kopma sorunu beni çok deli ediyor. Şu an ödediğim paraya yakın bir ücrete 35/5 paket bulabilsem geçeceğim ancak bulamıyorum. Biraz da pahalı geliyor. 220 TL gibi bir para verdikten sonra tekrar zam gelirse 260 TL'ye dayanacak. O da bir sorun. Ülke de ki her şey sorun vallahi.

Super Online yalın VDSL 35 Mbps veriyor. Upload yazmıyor. Kaç upload verir?

Hocam siz dediğim gibi arayın Superonline'ı veya numara bırakın onlar sizi arasın. Oradan sormanız daha iyi olur. Hem de altyapınız hangi paketleri destekliyor. Bütçenize ve altyapınız göre paketi ancak öyle bulursunuz. Şu an buradan şu paket şu hızı veriyor deyip yanıltmam yanlış olur.

Hocam bu iyi. TT de verdiğiniz 170 lirayı en alttaki pakete verin hem de 100 Mbps kullanmış olursunuz. Hem de fiyat olarak gayet iyi.

Hocam bu iyi. TT de verdiğiniz 170 lirayı en alttaki pakete verin hem de 100 Mbps kullanmış olursunuz. Hem de fiyat olarak gayet iyi.

Hocam arayın Turkcell'i, bu paketle ilgili upload hızı ile ilgili vs bilgi alın. Bu fiyata bu paket cidden iyi. Kaçırmayın.

Hocam arayın Turkcell'i, bu paketle ilgili upload hızı ile ilgili vs bilgi alın. Bu fiyata bu paket cidden iyi. Kaçırmayın.

Toplam fiyatı ay bazına vurunca 150 TL gi bir fiyata denk geliyor.

Hocam ek olarak bir sorum daha olacak. Şuan TT'de taahhüt var. Haziran ayında bitiyor. Turkcell bunun için bir ödeme veya kampanya falan yapıyor mu?

Hocam ek olarak bir sorum daha olacak. Şu an TT'de taahhüt var. Haziran ayında bitiyor. Turkcell bunun için bir ödeme veya kampanya falan yapıyor mu?

İletişime geçerek sormanız daha sağlıklı olur.

Ne demek. Rica ederim.
Hocam yine ben yazıyorum, sizi de rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Turkcell ile biraz önce konuştum. Size attığım paket daha önce aboneliği olanlar tercih edebiliyormuş. Yeni aboneler için başka bir paket sundu. Paket ise şu şekilde; 35/3 mbps ilk 6 ay 204 TL, diğer 6 ay ise 244 TL. Aylık toplam fiyatı 2700 TL'yi buluyor o da biraz fazla geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı