Superonline internet nasıldır?

Eraycmk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, malum firmanın zamlarından sonra artık ISS değiştirmenin vakti geldiğini düşündüm. Turkcell Superonline'ı araştırdım ve bizim binaya yeni altyapı çekildi. Fiyatlar ve hız olarak da Turkcell Platinum'lu olduğum için Platinumlulara özel fiyatlar uygun geldi. Geçme tarafındayım ama aranızda kullananlar varsa bilgilendirebilir mi? Geçmeye geğer mi?

Türkonetle olan serüvenim de buraya kadarmış 260 ona verceğime Superonline 200Mbps'e geçerim :D

Merhaba, malum firmanın zamlarından sonra artık ISS değiştirmenin vakti geldiğini düşündüm. Turkcell Superonline'ı araştırdım ve bizim binaya yeni altyapı çekildi. Fiyatlar ve hız olarak da Turkcell Platinum'lu olduğum için Platinumlulara özel fiyatlar uygun geldi. Geçme tarafındayım ama aranızda kullananlar varsa bilgilendirebilir mi? Geçmeye geğer mi?
Hocam şuan Superonline'ın 200 Mbps WiFi 6 modem veren bir paketini kullanıyorum. Açıkçası memnunum bir sorunum yok vaat edilen hız veriliyor. Hız Testi Sonucum

Türkonetle olan serüvenim de buraya kadarmış 260 ona verceğime Superonline 200Mbps'e geçerim :D
Hocam ama Türknet 260TL'ye 1000 Mbps satmıyor mu? Bizim burada altyapısı yok o yüzden çok bakamadım.

Kurulum ücreti nasıl oldu?
Kurulum ücreti yoktu diye hatırlıyorum. Bizim paketi bulayım linkini atacağım.

Merhaba, malum firmanın zamlarından sonra artık ISS değiştirmenin vakti geldiğini düşündüm. Turkcell Superonline'ı araştırdım ve bizim binaya yeni altyapı çekildi. Fiyatlar ve hız olarak da Turkcell Platinum'lu olduğum için platinumlulara özel fiyatlar uygun geldi. Geçme tarafındayım ama aranızda kullananlar varsa bilgilendirebilir mi? Geçmeye geğer mi?

Kendi fiber altyapısı mevcut ise binanızda direk geçebilirsiniz.
Sorun olmadan kullanırsınız.
Ek bir bilgi daha vereyim Millenicom'un da Superonline ile anlaşması var aynı altyapıdan daha ucuza aynı hizmeti alabilirsiniz.

Hocam ama TurkNet 260TL'ye 1000 Mbps satmıyor mu? Bizim burada altyapısı yok o yüzden çok bakamadım.

Altyapı olsa 1000MBPS de kalırım 100 alıyorum ben.

Kendi fiber altyapısı mevcut ise binanızda direk geçebilirsiniz.
Sorun olmadan kullanırsınız.
Ek bir bilgi daha vereyim Millenicom'un da Superonline ile anlaşması var aynı altyapıdan daha ucuza aynı hizmeti alabilirsiniz.

100Mbps fiber var da 200 var mı bilmiyorum altyapı sorgulamasından adresi giriyorsun arıyalım diyor göstersene işte.

Bu olması gerek. Bizden yeni müşteriyiz diye almamışlar sanırım.

• Turkcell Superonline'a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 500 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 200 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dahildir.
  • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil WiFi 5 ve WiFi 6 modemler için 22 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı