Superonline kutusu GigaFiber mi?

Technopat'ın sanırım TurkNet ile bir reklam anlaşması var. Bir ISS'nin reklamı yapılabilir ama sürekli yönlendirme ve diğer ISS'lerin kötü gösterilmeye çalışılması bana hiç etik gelmiyor.
Bu tamamen tarafsız bir değerlendirme. Bir tarafta 1 GBPS internet 100 lirayken arkadaş GıbırNet daha iyi diyor.

Technopat'ın sanırım TurkNet ile bir reklam anlaşması var. Bir ISS'nin reklamı yapılabilir ama sürekli yönlendirme ve diğer ISS'lerin kötü gösterilmeye çalışılması bana hiç etik gelmiyor.
Benim herhangi bi anlaşmam yok kardeşim bak sadece kullanıcıyım. Kimse kusura bakmasın 100 tl ücretle aldığım hizmet bu şekilde ve rakip falan yok. Aklı olan insan başka bir yerden almaz bence veya bu işlerden biraz anlayan. Herneyse..
1634654755642.png

Benim herhangi bi anlaşmam yok kardeşim bak sadece kullanıcıyım. Kimse kusura bakmasın 100 tl ücretle aldığım hizmet bu şekilde ve rakip falan yok. Aklı olan insan başka bir yerden almaz bence veya bu işlerden biraz anlayan. Herneyse..
Eki Görüntüle 1193029
Keşke her yerde bu altyapı olsa da herkes yararlanabilse. Bu altyapının olduğu yerde tabii ki TurkNet daha mantıklı olacaktır. Benim bahsettiğim tutum Technopat'ın genel tutumuydu.

Fiyatta üstün, hizmette üstün, kalitede üstün. Onlara bakıyorsan yine GIBIRNet geride kalıyor.

Bu kampanyadan yararlananlar var kalıcı olarak GIBIRNet müşterisi olmaya devam edene kadar fakat bu kampanya bitti Türk Telekom altyapısında buyurun TurkNet'ya veri satıyor ya veri sızıntısı var sonra sunucuları sorunlu filen herkes istediği firimayı kullanmakta özgür fakat fiyat için yazıyorum ve konudan ayrılıyorum.

7f22d4128ad0cb22f11012d74b7446cd.jpeg

Dostum bak TurkNet 1 gbit indirme, 1 gbit yükleme sunacak. GIBIRNet şu aşamadan sonra arkadaşa ne yapsa yaranamaz. Geçelim.

Paketin önemi yok önemli olan
Veri güvenliği hizmet kalitesi (örneğin: Sunucu peering gibi.) Müşteri menmuniyetleri.
Şunuda diyin bana türknet neden türktelekom altyapısındaki giga paketleri sunamıyor ben diyimi tek paket tek fiyat yaptılar yani ornek verirsek 1000mbps 750tl türktelekom altyapısında ve bunu gidip 100tl sunamaz ve türknet müşterisi ticket açıp sorduğunda bilmiyoruz filen diyorlar.

Bencede bu kadar da TurkNet övülmez ya he bana sorarsanız Türk Telekom Millenicom vadafone kullanıyorum.
Vadafone Mobile
Millenicom ev int.
Türk Telekom ev int.
Bilginize fiber gelirse bu binayada GIBIRNet giga hizmetinden yararlancam 200Mbps paket olan 175TL olması lazım.

Son düzenleme:
Bahçe duvarının önüne Türk Telekom rogarı koymuşlar. Sokakta her evin önüne bu İnternet borusu bırakılmış. Şimdi bu fiber mi bilen var mı? Çekilirken yoktum soramadım.
ae56OQK7_20211018_190748.jpg

Eğer sarı kablo gorursen ve binaların içinde veya dışında Türk Telekom kutusu gorursen fiberdir.
O kablo bu çift ağız borudan çıkıyor ama bilemiyorum. 2-3 katlı evlerin olduğu sokağa herkesin evine FTTH gelmesine inanmıyorum. Sokakta bulunan VDSL hattın direklerden yamayla gelmesini yerin altına almış olabilirler mi? borunun üstünde güneşte bırakmayın yazıyor o sebeple cam optik kablo geçebilir diye düşündüm. Arıyorum çalışmayı biz bilemeyiz bayilerimizden öğrenin diyorlar. Artık şapkadan ne çıkarsa bekleyip göreceğiz o zaman.

Arkadaşlar konuyla alakasız ama yorumlarda konuştuğunuzu duyunca buradan sormak istedim. Türk Telekom FTTH fiber altyapım var fakat GIBIRnetde 100 mbps destekliyor gözüküyor. Daha yüksek alamaz mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı