Superonline mı, TurkNet mi?

ForumFaresi

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Poco F4 6GB 128GB SD870
Bu sabah kalktığımda bizim evin hemen önüne turuncu bir kablo döşediklerini gördüm yuvası da dahil. Gidip hangisi olduğunu sordum Superonline dediler. Sizce Superonline mı, TurkNet mi bağlatayım? Hangisi daha iyi?

Bu sabah kalktığımda bizim evin hemen önüne turuncu bir kablo döşediklerini gördüm yuvası da dahil. Gidip hangisi olduğunu sordum Superonline dediler. Sizce Superonline mı, TurkNet mi bağlatayım? Hangisi daha iyi?

Superonline kullanıyorum 100 megabit. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Biz indirimli iken almıştık şu an fiyatını bilmiyorum. Superonline'nin en son model modemini kullanıyoruz onun da çok etkisi vardır.

Biz TurkNet aldığımızdan 1 ay sonra Türk Telekom bizim kablomuzu çekip kendi müşterisine vermiş. Türk Telekom'un böyle bir hakkı varmış. Ama TurkNet'ten memnun olanlarda çok fazla. Ben olsam yayın falan açmayacaksam Superonline alıp işimi garantiye alırdım.

Superonline'ı asla önermiyorum 2 senedir kullanıyoruz ve download hızı sürekli düşüyor her servisi aradığımızda internetinizi güncelledik diyorlar 1 saat düzgünlükten sonra yine sıkıntı çıkıyor. TurkNet'te taahhüt olmadığı için istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Benim Superonline taahhüdüm bittiği anda TurkNet'e geçeceğim.
Altyapımızın Turkcell olmasına rağmen böyle.

Superonline'ı asla önermiyorum 2 senedir kullanıyoruz ve download hızı sürekli düşüyor her servisi aradığımızda internetinizi güncelledik diyorlar 1 saat düzgünlükten sonra yine sıkıntı çıkıyor. TurkNet'te taahhüt olmadığı için istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Benim Superonline taahhüdüm bittiği anda TurkNet'e geçeceğim.
Altyapımızın Turkcell olmasına rağmen böyle.
Taahhüdü beklemenize gerek yok. Belirli bir ücrete kadar TurkNet cayma bedelini karşılıyor. Hesabınızı yapar, 2-3 ay kala geçersiniz bence. Hatta 1 seneyi aşan taahhütlerin 1 seneyi aşan kısmı hukuki olarak geçersiz de o ayrı mesele.

Yeni konular

Geri
Yukarı