Superonline modemini kullanmak ve aylık ödemek zorunda mıyız?

KemSay

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Art Director
Turkcell'in verecegi modemden çok daha iyi modemim var ben yeni eve gececegim icin ayrıyeten mesh sistemi yapacagim. Ayni marka ve modelden olusan modemim ile beraber Turkcell kurulumcularina ben modeminizi istemiyorum, kendi modemim var. Ben aylik modem ucreti odemek istemiyorum desem ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynısını söyledim ama kendi modemlerini veriyorlar yine de. Ama ben kendi modemlerinden memnunum. 500 Mbps hızlı internet kullanıyorum.

Superonline hizmetlerinde kendi modemini kullanma ve aylık modem ücreti ödeme konusunda, genellikle abonelik sözleşmesinde belirtilen şartlara bağlıdır. Bazı kampanyalar kapsamında modem kullanım ücreti alınabilmekte, bazı durumlarda ise modem ücretsiz sağlanabilmektedir.

Büyük ihtimalle kendi modemlerini vererek kullanım ücreti alırlar.

Elinde olan modemi kullanırsın lakin kendi modemlerini verirler ve ücretini alırlar.

Birkaç yerde kullanici adini ve şifresini vermedikleri soyleniyor sirf kullandirmak icin bu dogru mu?

Bende aynısını söyledim ama kendi modemlerini veriyorlar yine de. Ama ben kendi modemlerinden memnunum. 500 Mbps hızlı internet kullanıyorum.

Kullanici adi ve sifreni verdiler mi? Bazi yerlerde vermediklerini soyluyorlar da.

Geri
Yukarı