Superonline Ping Dalgalanması

theark1514

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Superonline kullanıyorum 2 senedir. Geçen sene paket loss sorunum vardı. Müşteri hizmetlerini araya araya çözdüm. Bu sene yine bu aylarda pingim bi' anda 40-50 yükselip normale dönüyor ama 15-20 saniyede bi' tekrarlıyor ve sanki CS:GO oynarken biri sizi tutup bırakıyor gibi oluyor ve oyun oynanmıyor. PUBG anlık yükselmesinde paket loss yapıyor. Her oyunda bu ani ping dalgalanması oluyor. www.superonline.net adresine yazdım. Bana oyunun IP numarasına ping atmamı istiyor CMD'den ama oyunların IP numarasına ulaşamıyorum ve yapamadığım için çözüme ulaştırmıyorlar. Ne yapabilirim ve oynadığım oyunun IP numarasını nasıl bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunum devam ediyor her gün görüşmeme rağmen sorun çözülmüyor aşağıda resim bırakıyorum kablo değiştridim ama benlik bir sorun mu değil mi anlıyamadım yardımlarınızı bekliyorum.
indir.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı