Superonline Superbox yayında upload düşüyor

Carizzmax

Decapat
Dün Superonline Superbox aldım ve test denemelerimde upload ve download hızlarıyla alakalı bir sorun yok. Ancak Twitch ve Youtube'a yayın yaptığım zaman upload hızı testte 40 Mbps üstü gösterirken, yayın esnasında 3 Mbps'nin üstüne çıkmıyor. Fikirlerinizi hatta mümkünse bu konuda çözümlerinizi rica ediyorum sizden. Neden böyledir? Müşteri hizmetlerine de danıştım ancak onlar da bihaber.

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube'ye birşey yükleyin 5mb/s yükleme yapıyorsa sorun yoktur.
Dün Superonline Superbox aldım ve test denemelerimde upload ve download hızlarıyla alakalı bir sorun yok. Ancak Twitch ve Youtube'a yayın yaptığım zaman upload hızı testte 40 Mbps üstü gösterirken, yayın esnasında 3 Mbps'nin üstüne çıkmıyor. Fikirlerinizi hatta mümkünse bu konuda çözümlerinizi rica ediyorum sizden. Neden böyledir? Müşteri hizmetlerine de danıştım ancak onlar da bihaber.

reyiz aynı sıkıntı bendede var testte 45 mb upload çıkıyor birşey indirirken 4-6 arası değişiyor bi sonuç elde edebildinmi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı