SuperOnline taşınırken cayma bedeli istiyor

unholy182000

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bundan yaklaşık 1.5 sene önce TTNet’te hem telefon hem internet hizmeti kullanıyordum. SuperOnline’dan artık kim olduğunu tam hatırlayamadığım biri beni arayıp SuperOnline internete geçiş yapabileceğimi hiçbir ek ücret ödemem gerekmediğini söyledi. Ben de o zaman sadece internet için geçiş yaptım fakat sonradan öğrendim ki bu geçiş için telefonu da geçirmem gerekiyormuş. Ben telefon numarasını değiştirmek istemediğim için sadece interneti değiştirdim. Neyse uzun lafın kısası benim SuperOnline’a interneti geçirmem için 180TL civarı TTNet’e para ödedim. Ayrıca 7 TL telefon ücretim 20 TL’ye çıktı. Superonline internete verdiğim parada 59,40 TL şu anda. TTNet’e 45 civarı veriyordum. Neyse o zamanki kazığı kabullendik mecbur. Şimdi işyeri değişikliği sebebiyle Eskişehir’den Kütahya’ya taşınmam gerekiyor. Bende internet hattımı taşıyayım dedim ama şimdi de müşteri temsilcisi diyor ki sizin internetiniz yalın internet değil evdeki TTNet telefonundan bağlanıyor. Onun için nakil işleminde 450TL cayma bedeli ödersiniz. Yeni adresinizdeki internet yalın internet olur ama yeniden 24 aylık bir taahhüt verirsiniz diyor. Arkadaşlar herhangi bir çıkışım var mı bu işin içinden yoksa paşa paşa ödersin cayma bedelini mi diyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı