Superonline'da 35 Mbps alırken TurkNet altyapıda 16 Mbps verebileceğini söylüyor

CasH20

Hectopat
Merhaba. Şu an Superonline kullanıyorum. 35 Mbps sabıt hızda paketim var. Bu Superonline'nin bu hafta sonu için herkese 1000 Mbps vermesiyle benim altyapımın da bu hızı desteklediğini gördüm. Bu yüzden TurkNet firmasından bir paket arayışına girdim. Ama görüyorum ki bu 'Süper Ultra mega iyi firma' bana 16 Mbps ADSL hizmeti sağlayabileceğini söylüyor 170 TL fiyat ile :D Buradaki TurkNet yetkililerinden bir açıklama bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Şu an Superonline kullanıyorum. 35 Mbps sabıt hızda paketim var. Bu Superonline'nin bu hafta sonu için herkese 1000 Mbps vermesiyle benim altyapımın da bu hızı desteklediğini gördüm. Bu yüzden TurkNet firmasından bir paket arayışına girdim. Ama görüyorum ki bu 'süper Ultra mega iyi firma' bana 16 Mbps ADSL hizmeti sağlayabileceğini söylüyor 170 TL fiyat ile :D buradaki TurkNet yetkililerinden bir açıklama bekliyorum.

Turkcell altyapısı ile TurkNet altyapısı farklı. Adresinizde Türk Telekom'un ADSL altyapısı var diyedir.

Bende net alacaktım sonra üniversiteye geçtim. Yurdun interneti 70 Mbit download upload veriyor.

Screenshot_1.jpg

1663424521886.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Şu an Superonline kullanıyorum. 35 Mbps sabıt hızda paketim var. Bu Superonline'nin bu hafta sonu için herkese 1000 Mbps vermesiyle benim altyapımın da bu hızı desteklediğini gördüm. Bu yüzden TurkNet firmasından bir paket arayışına girdim. Ama görüyorum ki bu 'Süper Ultra mega iyi firma' bana 16 Mbps ADSL hizmeti sağlayabileceğini söylüyor 170 TL fiyat ile :D Buradaki TurkNet yetkililerinden bir açıklama bekliyorum.
Merhaba, adresinizde belirttiğiniz servis sağlayıcının kendi altyapısı varsa bu sebeple daha yüksek hızlı paket bilgisi çıkabilir. Adreste eğer kendi gigafiber altyapımız yoksa ortak altyapı üzerinden size hizmet veriyoruz.

Merhaba, adresinizde belirttiğiniz servis sağlayıcının kendi altyapısı varsa bu sebeple daha yüksek hızlı paket bilgisi çıkabilir. Adreste eğer kendi gigafiber altyapımız yoksa ortak altyapı üzerinden size hizmet veriyoruz.
Yani hicbir seye yaramayan, baska firmalara bel baglayan bir sozde firmasiniz. Anladim, cevap icin tesekkurler.

Yeni konular

Geri
Yukarı