Superonline'dan Türk Telekom'a geçilmeli midir?

Bölgenizde Türk Telekom Fiber kullanan varsa biraz soruşturmanızı tavsiye ediyorum hocam, inadına da Türk Telekom'a düşman olanlara da şunu söylüyorum bende 15 senedir Türk Telekom kullanıyorum ve 15 senede bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar sorun yaşamışımdır. Kısaca bölgende Telekom kaliteli hizmet veriyorsa geçebilirsin. Sadece biraz araştırın ve komşularınıza sorun. Onlar ne kullanıyor muş kaçlık paketten kaç hız alıyormuş?
Kız kardeşim ile aynı bölgede yaşıyoruz ve o da geçenlerde fiber Türk Telekom'a geçmiş çok memnun olduğunu söyledi o yüzden ben de TT'a geçmeyi düşündüm aslında

Kız kardeşim ile aynı bölgede yaşıyoruz ve o da geçenlerde fiber Türk Telekom'a geçmiş çok memnun olduğunu söyledi o yüzden ben de TT'a geçmeyi düşündüm aslında
Kız kardeşin memnun ise demekki bölgenizdeki altyapılar ve ekip çok iyi hizmet veriyordur. Bence geçebilirsiniz. En kötü ne olabilir? FİBER Altyapıda kötü hizmet alan duymadım açıkça. Ha ama isterseniz Türknet'i de deneyebilirsiniz memnun kalmazsanız 3 ay sonra Telekoma da geçebilirsiniz.

@leeperry42 Sorgulayın. Bu arada TT kullanmayın daha yüksek hızı daha düşük fiyata taahhütsüz veren firmalar var.
Sonuç iyi mi kötü mü bilmiyorum ama böyle bir şey verdi

Kız kardeşin memnun ise demekki bölgenizdeki altyapılar ve ekip çok iyi hizmet veriyordur. Bence geçebilirsiniz. En kötü ne olabilir? FİBER Altyapıda kötü hizmet alan duymadım açıkça. Ha ama isterseniz Türknet'i de deneyebilirsiniz memnun kalmazsanız 3 ay sonra Telekoma da geçebilirsiniz.
turknet'e geçmeyi ben de isterdim ama konumumda maalesef fiber altyapısı yok

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    16,7 KB · Görüntüleme: 16
Sonuç iyi mi kötü mü bilmiyorum ama böyle bir şey verdi

turknet'e geçmeyi ben de isterdim ama konumumda maalesef fiber altyapısı yok
En başta Telekom fiber var demiştiniz? Telekom fiberi de TürkNet üzerinden alabilirsiniz.

Hocam evinizde TT fiber yok.

@leeperry42 Buradanda sorgular mısınız? İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet
Hayır fiber var. Göknet sitesine göre arkadaşın adresinde FTTB görünüyor. CAT6 kablo ile güzel bir hizmet alabilir.

Geri
Yukarı