Supra almalı mıyım?

Benim arkadaşım 5-10 taneye yakın aldı bir sorun çıkmadı. İstersen hangi sitelerden aldığını ve hangi sitelere güvenmen gerektiğini sorabilirim ?

Supra Türkiye Güvenilir bir site olsa gerek. Müşteri hizmetleri ile konuştuktan sonra karttan nakit çektireceğim.
Kapıda ödeme için boş yere ücret ödemeyeyim.

Morhipo falan güvenilir olduğu için oradan az öce siparişi verdim hemen. Ancak burada aklıma takılan sorular var.

Önceden de konu açılmış, farklı siteleri araştıracağım biraz. Pek iyi kokular gelmiyor çünkü.
Supraturkiye.net Güvenilir mi ?

2 dakikalık araştırma yetti, bu siteden uzak durun arkadaşlar :)

Supra Türkiye Güvenilir bir site olsa gerek. Müşteri hizmetleri ile konuştuktan sonra karttan nakit çektireceğim.
Kapıda ödeme için boş yere ücret ödemeyeyim.

Morhipo falan güvenilir olduğu için oradan az öce siparişi verdim hemen. Ancak burada aklıma takılan sorular var.

Önceden de konu açılmış, farklı siteleri araştıracağım biraz. Pek iyi kokular gelmiyor çünkü.
Supraturkiye.net Güvenilir mi ?
Akşama kadar beklersen sana %100 bir bilgi verebilirim :) Çünkü arkadaşım Supra manyağı biri ve nereden aldığını fazla sormadım. Şimdi mesaj attım ama okulda herhalde. Çok fazla alıyor. Deriden biraz tuzlu satıyor diye biliyorum. Birde hangi modelini sipariş ettiniz ? Ama tabi ki bu gün okul yok :)

Supra ya çok ön yargılıyım. Modelleri çok saçma ancak senin attığın model gayet hoş. Bence almalısın.
Benim de düşüncem aynı doğrultuda, diğer modeller fazla abartılı olabiliyor.
Bu tam ayarında bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı