Supraze nasıl böyle zıplıyor?

bebecanciyim

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:Asus B450 M-K2
İşlemci:AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics 3.90 GHz
Takılı RAM:32,0 GB
Merhaba değerli arkadaşlar. Bugün supraze isimli Valorant oyuncusunun videosu denk geldi karşıma. Videoyu dikkatli izlediğimde tek bir çanta ve ulti ile o kadar yukarıya yükselmesi imkansız. Ve dikkatli izlerseniz havada iken hiçbir şekilde ikinci çantayı kullanmadan zıplıyor. Bu nasıl oluyor yorumlarda macro gibi şeyler söylemişler. Bildiğim kadarı ile macro tarzı şeyler kullanmak ban sebebi değil midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paylaşan kişi bile Riot uyuyor diye paylaşmış. Bana hile gibi geldi.

Gerçekten böyle insanlar eğer oyun kurallarına aykırı şeyler yapıyorsa banlanması lazım.

Merhaba değerli arkadaşlar. Bugün supraze isimli Valorant oyuncusunun videosu denk geldi karşıma. Videoyu dikkatli izlediğimde tek bir çanta ve ulti ile o kadar yukarıya yükselmesi imkansız. Ve dikkatli izlerseniz havada iken hiçbir şekilde ikinci çantayı kullanmadan zıplıyor. Bu nasıl oluyor yorumlarda macro gibi şeyler söylemişler. Bildiğim kadarı ile macro tarzı şeyler kullanmak ban sebebi değil midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni haritadan oluşan bir bug olmalı.

Paylaşan kişi bile Riot uyuyor diye paylaşmış. Bana hile gibi geldi.

SupRaze hile değil dostum, yayınlarına gelirsen görürsün. Adam çok iyi oynuyor, zaten dikkat edersen çoğu başlıkları böyle garip.

Böyle zıplayabilmesinin sebebi movementinin iyi olması ve Q butonu yerine mouse ile çanta atıyor olması, sizde ascent girip böyle yaparak alışabilirsiniz.

Bu arada dikkatli izlerseniz 2 çanta kullanıyor.

Ben bunu yapabiliyorum macro ile.

Yeni haritadan oluşan bir bug olmalı.

Harita oyuna ekleneli aylar oldu.

Supraze hile değil dostum, yayınlarına gelirsen görürsün. Adam çok iyi oynuyor, zaten dikkat edersen çoğu başlıkları böyle garip.

Böyle zıplayabilmesinin sebebi movementinin iyi olması ve Q butonu yerine mouse ile çanta atıyor olması, sizde ascent girip böyle yaparak alışabilirsiniz.

Dostum bende mouse atarak oynuyorum ama aynısını yapmayı o kadar çok denedim ki hiçbir şekilde o kadar zıplayamadım.

Bu arada dikkatli izlerseniz 2 çanta kullanıyor.

Hayır ilk zıplamasında 1 tane kullanıyor yere düşerken ikinciyi atıyor.

Ben bunu yapabiliyorum macro ile.

Ban sebebi değil mi?

Dostum bende mouse atarak oynuyorum ama aynısını yapmayı o kadar çok denedim ki hiçbir şekilde o kadar zıplayamadım.

Siz yüksek zıplamasını mı merak ediyorsunuz? Raze ile 2 Q attıktan sonra ultinizi aşağınıza atarsanız çok az hasar belki de hiç hasar yemeyip o kadar yükseklere çıkabiliyorsunuz. Sadece supraze değil, birçok kişi yapıyor bunu.

Harita oyuna ekleneli aylar oldu.

Hayır ilk zıplamasında 1 tane kullanıyor yere düşerken ikinciyi atıyor.

Ban sebebi değil mi?
Normal maçta ban sebebi diye biliyorum evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı