Lanet olsun böyle oyuna!

Bırakmıştım oyunu. Arkadaşımla oynamak için tekrar başladım. Sonra 10 yaşındaki bir çocuk anneme küfürler etti, beni çıldırttı. Sildim. Tekrar başlıyorum. Benim bu oyunla bir problemim var. Silip silip yüklüyorum. 🤣

Ben diyorum şu online oyunlarda yabancı oyunlara kurban olun siz. Kanser Türker'den daha pislik bir oyuncu kitesi olamaz. Memleketimin insanı, hangi oyunda olursa olsun kendisini bir şekilde belli eder. Online oyun oynayacaksanız nickinizi yabancı bir şey yapın.
Tam tersine, oyunlarda düzgün davranın iyi temsil edin. Şahsen bana sorulduğu zaman her zaman Türk olduğumu söylerim, Steam profilimde de Türk bayrağı mevcut. Oyun boyu İngilizce konuşurum kaybedince bizimkilerin anasına avradına sövmem. Siz yabancı gibi davransanız, ben yabancı gibi davransam "Türk" kim olacak? Bu kadar basit şeylerle bile bazı konularda fark atabilirsiniz. Denemenizi tavsiye ederim.

Ha evet illa gelecek aptalın biri milletine bayrağına sövecek oyunu trolleyecek falan filan ama karşılık vermeyin. Raporlayın gitsin, o daha çok şey kaybedecektir emin olun.

Ben diyorum şu Online oyunlarda yabancı oyunlara kurban olun siz. Kanser türker'den daha pislik bir oyuncu kitesi olamaz. Memleketimin insanı, hangi oyunda olursa olsun kendisini bir şekilde belli eder. Online oyun oynayacaksanız nickinizi yabancı bir şey yapın.

Yabancı zaten. Profilime bile girseler arkadaş listesindeki isimler ve yorumlar dışında Türkçe kelime yok.

Bir de ismini polat alemdar yapanlar yok mu 😂😂😂

Onlar tam kanser.

İnşallah bu foruma kayıtlıdırlar.

1590610468656.png

Ben hem sohbette bozgunluk çıkarani hemde sesini örtüyorum. Benimde yasim fazla değil 17'yim ama artık tek başıma oynamaya da alıştım. En azindan küfürlere vs. sinir olmuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı