Lanet olsun böyle oyuna!

Hmm... Ben de tam tersi durum var. Şahsen oyundan keyif bile alıyorum hatta rastgeleden yabanı veya Türk bir sürü oynayacak insanlar bile buldum. Trust factor'ünüzün yüksek olduğuna emin misiniz?

Kesinlikle eminim. Beraber oyun arattığım kişilerin güven faktörü düşük gözüküyor hatta onlarla girmiyorum ki sırf karşıma hile gelmesin diye baktım hile gelmeye devam ediyor bende Faceit başladım :). Bedava olmadan önce karşıma 1 defa hile geldiğini hatırlamıyorum.

Ayrıca küfürlü sohbet/iletişim raporunun bir işe yaradığını düşünmüyorum. @tristessehivernale Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Küfürden dolayı çok kişi rapor etmişimdir ama ceza yediklerini sanmıyorum.
Şuanda evet bir işe yaramıyor gibi gözüküyor. Bir ara bir ceza sistemi getireceklerdi ama ondan bir ses yok.

Fakat dediğim gibi Trust Factor olayı ile alakalı olabilir.
Kesinlikle eminim. Beraber oyun arattığım kişilerin güven faktörü düşük gözüküyor hatta onlarla girmiyorum ki sırf karşıma hile gelmesin diye baktım hile gelmeye devam ediyor bende Faceit başladım :). Bedava olmadan önce karşıma 1 defa hile geldiğini hatırlamıyorum.
Faceit gibi servislerin bilgisayar üzerine "rootkit" atmasını kesinlikle etik bulmuyorum. Esea zamanında bitcoin madenciliği yapmıştı o olaydan beridir kesinlikle bu konuda kimseye tavizim yok.

LEM-Supreme rankında da Türklerin %99'u hile kullanıyor. 1-2 laf atıyorsun iyice yediremeyip köklüyorlar hileyi. Güya seçkin hesaplar bide :D 1 saat önce CS:GO'yu silerek rafa kaldırdım, bu Source 2 falan gelene kadar girmem. Rankım LEM bu arada.

Ben diyorum şu online oyunlarda yabancı oyunculara kurban olun siz. Kanser Türkler'den daha pislik bir oyuncu kitesi olamaz. Memleketimin insanı, hangi oyunda olursa olsun kendisini bir şekilde belli eder. Online oyun oynayacaksanız nickinizi yabancı bir şey yapın.

Kafa dağıtmalık rekabetçi maç gireyim dedim, 4 adet grup anlaşmasından dünyaya gelmiş Türk veletler sövmeye başladı durduk yere daha ısınmada küfür etmeye başladılar. Dalga geçer gibi yaş, memleket sormaları da hangi, ne tür çocuk olduklarını açıklıyor. En sonunda vurdum, yedim 30 dakika. Hiç umurumda bile değil kaybetmeleri ya da benim yediğim ban. Ben böyle saçma bir şey görmedim, Türk veletler Rus veletlerinden daha fena...

Kafa dağıtmalık girip sinir krizi geçirtiyor insana.
Bide ismini Polat Alemdar yapanlar yokmu 😂😂😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı