Supraze nasıl böyle zıplıyor?

Siz yüksek zıplamasını mı merak ediyorsunuz? Raze ile 2 Q attıktan sonra ultinizi aşağınıza atarsanız çok az hasar belki de hiç hasar yemeyip o kadar yükseklere çıkabiliyorsunuz. Sadece supraze değil, birçok kişi yapıyor bunu.

Ancak zıplarken sadece tek bir Q atıyor yere düşerken ikinciyi atıyor ölmemek için.

Normalde 2 Q atarsın, ama kendisi öyle bir bölge bulmuş ki 1 Q ile bile o kadar yükseğe zıplayabiliyor.

İlginç herhalde adamın hayatı Raze olmuş.

Adamı neredeyse 2 yıldır takip ediyorum, son zamanlarda izlemeyi bıraktım tabii. Neredeyse her maç Raze alıyor, Raze almadığı maçlarda ise ya başka biri Raze almış oluyor ya da canı çok sıkılıyor.

Bende takip ediyorum aslında gerçekten iyi oynuyor hakkını yemeyelim.

Merhaba değerli arkadaşlar. Bugün supraze isimli Valorant oyuncusunun videosu denk geldi karşıma. Videoyu dikkatli izlediğimde tek bir çanta ve ulti ile o kadar yukarıya yükselmesi imkansız. Ve dikkatli izlerseniz havada iken hiçbir şekilde ikinci çantayı kullanmadan zıplıyor. Bu nasıl oluyor yorumlarda macro gibi şeyler söylemişler. Bildiğim kadarı ile macro tarzı şeyler kullanmak ban sebebi değil midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam öncelikle mouse veya klavyenizin macro desteklemesi gerekiyor ve yapımı kısaca şu şekikde; q atıyorsunuz, sonrasında uygulamadan macroya q ve ateş etme tuşunu ayarlayıp 60 ms gecikme atıyorsunuz ikisinin arasına. Yere q atıyorsunuz ve ultinizi açıyorsunuz, devamında macrotuşunu tetiklediğiniz zaman çanta patlıyor, 60 ms sonrasında da ultiyi atıyor fakat ben bunu eskiden özel oyunda deniyorum çok zorlanarak yapıyordum macrosuz. Şimdi yeni faremde macro atadım öyle özel oyunda deniyodrum ama yine de çok zor açılarını tutturmak vs.

Birde ikinci q atmasının sebebi düşme hasarı almamak için. Raze ile ne kadar yüksekten düşerseniz düşün düşmeden hemen önce altınıza q atarsanız hasar almazsınız.

@bebecanciyim hocam bakın videoya
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Birde faydalı birşey yapmak istemiştim de pc den uygulama olmadan yaptım yazılar falan rezalet -_-

Son düzenleme:

Geri
Yukarı