SYSTEM SERVICE _EXCEPTION mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Kuirrass

Hectopat
Daha fazla  
Sistem:
MSI 1660S Ventus XS OC 6 GB.
R3 3100.
B450M-A Pro Max.
G.Skill Ripjaws 8+8 3200MHz CL16 RAM.
Minidump:
Twitch izlerken bir anda mavi ekran verdi.
Eskiden de veriyordu fakat çözmüştüm. Bir süre sonra bugün tekrar başladı.

Sistem:
MSI 1660S Ventus XS OC 6 GB.
R3 3100.
B450M-A Pro Max.
G.Skill Ripjaws 8+8 3200MHz CL16 RAM.
Minidump:
Twitch izlerken bir anda mavi ekran verdi.
Eskiden de veriyordu fakat çözmüştüm. Bir süre sonra bugün tekrar başladı.
Merhabalar iyi günler dilerim,öncelikle windows arama yerine bellek tanılama yazınız ondan sonra,Windows bellek tanımlamayı çalıştırıp belleklere tanımlama yapınız,Bu sorun genellikle bundan olabilmektedir,DDU yazılımı ile güvenli moda girip ekran kartı.Driverını kaldırıp en iyisini en temizini kurunuz,BİOS chipset vs. güncellemeri yapınız.

Merhabalar iyi günler dilerim,öncelikle windows arama yerine bellek tanılama yazınız ondan sonra,Windows bellek tanımlamayı çalıştırıp belleklere tanımlama yapınız,Bu sorun genellikle bundan olabilmektedir,DDU yazılımı ile güvenli moda girip ekran kartı.Driverını kaldırıp en iyisini en temizini kurunuz,BİOS chipset vs. güncellemeri yapınız.
Tamamdır deniyorum.
Arkadaşlar Memtest86 ile Full test yaptım. Hata hiç çıkmadı. DDU ile sürücüleri tekrar kaldırıp güncelledim. Windows 10 son sürümdeyim. Fakat hala mavi ekran hatası alıyorum. Aldığım hatalar;
KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED
MEMORY_MANAGEMENT
IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL

Son düzenleme:
Tamamdır deniyorum.
Arkadaşlar Memtest86 ile Full test yaptım. Hata hiç çıkmadı. DDU ile sürücüleri tekrar kaldırıp güncelledim. Windows 10 son sürümdeyim. Fakat hala mavi ekran hatası alıyorum. Aldığım hatalar;
KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED
MEMORY_MANAGEMENT
IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL
Ozaman sıfırdan en temiz şekilde işletim sistemi kurunuz.

Geri
Yukarı