SYSTEM SERVICE EXCEPTION mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

xxmorween

Femtopat
Daha fazla  
Bugün bilgisayarım için yeni SSD aldım SSD'yi düzgün bir şekilde taktım ve Windows 10 yükledim ardından driverları yükledim fakat sürekli mavi ekran hatası veriyor. SYSTEM SERVICE EXCEPTION, DRIVER IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL, KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED gibi hatalar, foruma baktım driverlar düzgün yüklenmediği için hatalar ile karşılaştığım yazıyor fakat aygıt yöneticisinden baktıgımda hiçbir driverda sıkıntı göremiyorum.

SYSTEM SERVICE EXCEPTION.
DRIVER IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL.
PAGE FAULT IN NONPAGED AREA.
SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED.
Bu hataları alıyorum sürekli farklı zamanlarda.

Zor geldiğinden değil sadece anlamıyorum videosu falan olsaydı daha iyi olurdu.
Format atınız o halde.
Önceki konularımı araştırırsanız öğrenmek isteyen bilgi alabilir.
Hocam açtığınız rehberleri ve konuları nereden detaylı olarak görebilirim? Birçok konuda yardımcı olmuşsunuz çok kalabalık etkinlik akışınız.

X556UF Sürücüler & Araçlar | Notebook | ASUS Türkiye driverları buradan yüklemiştim sorun cıkınca o yazılımı kullandım. Yarın format atacağım muhtemelen.
Ne yaptıktan sonra ne yaptığınız değil. Yüklemiş olmanız işi değiştiren. Format sonrası sadece gerekli olanları yüklerseniz sorun yaşamazsınız donanımsal değilse.
Hocam açtığınız rehberleri ve konuları nereden detaylı olarak görebilirim? Bir çok konuda yardımcı olmuşsunuz çok kalabalık etkinlik akışınız.
Kalabalık olması normal değil mi? :) O kadar mesaj bilgi içeriyor bir sayfa bir iki konuyla bunlar öğrenilmez anlatılmaz da. Profil sayfama bakıp konularımı ve bu tür konularla bilgi almak istiyorsanız bu tür konulara verilen cevaplarımı araştırmanız lazım.

Ne yaptıktan sonra ne yaptığınız değil. Yüklemiş olmanız işi değiştiren. Format sonrası sadece gerekli olanları yüklerseniz sorun yaşamazsınız donanımsal değilse.

Anladım, yardımlarınız için teşekkürler yarın format atıp temiz kurulum yapacağım eğer bir sorun cıkarsa tekrardan sizi haberdar ederim.

Format atınız o halde.

Hocam açtığınız rehberleri ve konuları nereden detaylı olarak görebilirim? Birçok konuda yardımcı olmuşsunuz çok kalabalık etkinlik akışınız.

Yardımlarınız için teşekkürler yarın format atacağım.
Bilgisayarımı formatladım, Windows'u güncelledim, driverları güncelledim fakat mavi ekran hataları hala devam ediyor.

@Murat5038 @Junji Ito

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:

Geri
Yukarı