System Service Exception Mavi Ekran Hatası

gutla

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Samsung np350v5c-s0dtr notebook'um var. İçinde Intel HD 4000 + AMD radeon 7670m ekran kartı var. Yeni format attım ve sadece Intel ekran kartını sitesinden yükledim. AMD ekran kartını aygıt yöneticisinden açtığım zaman sistem mavi ekran veriyor. AMD ekran kartını windows 10 kendisi tanımış onu yüklemedim. Fakat içindeki ekran kartını ilk aldığım zamanlar sitesinden yüklerken birleşik olduğundan tek dosya ile ikisini de yüklüyordum. Şimdi o eski dosyayı yüklemedim. Bir de ekranı kırık ve kablosu kopuk olduğundan HDMI ile TV'de kullanıyorum. Ama eskiden deneme fırsatım oldu. O kablo takılı iken AMD'nin denetim panelinde oyunları ekleyip AMD'yi kullan yaptığımız bölüm açıyordu, şimdi takılı olmadığından AMD Catalyst Control Center açılıyor sadece mouse ile sağ tıkladığımda. İntel ile oyunlar kastığından açmak istiyorum ama bu system service exception hatasını alıyorum. Ben de mecburen aygıt yöneticisinden devre dışı bırakmak zorunda kalıyorum AMD ekran kartını. Dump dosyasından yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
Minidump: 070517-29609-01.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı