System32 İçinde 64bit Dll Olması

Öyle de yapabilirim ama şöyle bi durum var. Bi önceki mesajlarımda söylediğim bi kaç dosyayı değiştirdim yani system32 içinde 32 bit dll oldu bu sefer GTA V girmedi çünkü depends ile baktığımda o mesela system32 de 64 bit istiyor. Onu çalıstırsam diğerleri çalısmıcak , diğerlerini çalıstırsam bu calısmıcak :lanet:

Bakın anlattığınız gibi bir oyunun çalışması, diğer oyunun çalışmaması gibi bir şey yok normalde. Siz sistem dosyalarını karıştırdığınız için böyle bir durum ortaya çıkmış. Bence uğraşmayın temiz kurulum yapın. Bahsettiğim gibi temiz kurulum sonrasında oyunların save dosyalarına kadar koruyabiliyorsunuz. Çoğu oyunları tekrar yüklemenize de gerek yok. Klasörüne gelip exe dosyasını çalıştırmanız yeterli. Tek tek kurulum yapmakla uğraşmak istemiyorsanız Visual Studio 2015 + Directx 9.0c kurulumlarını yapmanız çoğu oyunun çalışması için yeterli. Visual Studio yerine bahsettiğim programla da gereken kurulumları gerçekleştirebiliyorsunuz.

sorununuzu çözdünüz mü acaba
Şöyle ki sorun aslında sistem klasörüne manuel olarak dosya atmaktan kaynaklanıyor. Ben o zamanlar temiz kurulum yapıp gerekli directx dosyalarını resmi sitelerden indirip kurup başka hiçbir dosyayı klasöre atmadım ve bir daha sorunla karşılaşmadım.

Geri
Yukarı