System32'ye DLL Atmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Technopc

Hectopat
Daha fazla  
System32 dosyasının içine dll dosyası atacaktım izin gerekli uyarısı aldım. Recep BALTAŞ 'ın dediği gibi sahiplik aldım. Şimdide dosya kopyalamak isteyince System32 klasör kullanılıyor program veye klasörü kapatıp tekrar deneyin yazıyor. Bilgisayarı kapatıp açtım bazı işlemleri sonlardım görev yöneticisinden ama çözüm bulamadım yardımlarınızı bekliyorum?

Kullanıcınız admin mi? Admin kullanıcısına geçip öyle deneyin.
Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

System32 dosyasının içine dll dosyası atacaktım izin gerekli uyarısı aldım. Recep BALTAŞ 'ın dediği gibi sahiplik aldım. Şimdide dosya kopyalamak isteyince System32 klasör kullanılıyor program veye klasörü kapatıp tekrar deneyin yazıyor. Bilgisayarı kapatıp açtım bazı işlemleri sonlardım görev yöneticisinden ama çözüm bulamadım yardımlarınızı bekliyorum?
System32 klasöründe zaten yöneticilerin tam yetkisi var. Windows yüklenirken oluşan sistem klasörlerinin sahipliğini değiştirmeyin. Büyük ihtimal sizin kullanıcınız yönetici olmaktan çıkmış. Ayrıca system32 klasörüne dll atmak yerine kurulum yaparak eksik dll'leri tamamlayın. Örneğin vc++ runtime ile ilgili dll eksikse internetten hangi dll eksikse araştırın kurmanız gereken vc++ runtime kurulumunu indirin.

Yönetici olmak için bu başlıkta yazdıklarımı inceleyin.

Windows 10 yönetici parolası sorunu

Sorunu format atarak çözdüm arkadaşlar. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı