T7 v20.3.2 nasıldır?

Murderer

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, eski laptopumu iade edip T7 v20.3.2 aldım. (bilmeyenler için i7 10875h, RTX3060) malum öğrenciyim ve boyutu ne kadar kullanımı kolay olsa da taşıması var. Eski 15liğe göre enden 2 boydan 3 kalınlık olarak 0.5 cm büyük, ağırlığı 300 gr. fazla. Alalı 5 gün oldu 30 gün iade sürem var. 15'liklerde RTX 3060'dan dolayı ısınma problemleri varmış. Üstüne 15‘likler yaklaşık 1000/1500 daha pahalı. Bana çok büyük gelmedi fakat internette 17'nin yorumlarını görünce içime kuşku düştü. Önerilerinizi alabilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu V20 kasa anakart yakan değil miydi? Birçok şikayet var.
V20.3 çok sorunlu bir versiyon. 20.3.2’den hiç şikayet okumadığımdan aldım. Şuan için ısınma vs görmedim.
Tavsiye etmem bu cihazı. Abra kasası kullanıyor. Anakart yanması ve kasa çatlaması gibi sorunlar olabilir.

Abrayı iade ettim kasa farkı olarak daha iyi Tulpar. Sizce 17 inçe devam etmeli miyim?

Abrayı iade ettim kasa farkı olarak daha iyi Tulpar. Sizce 17 inçe devam etmeli miyim?
Hocam ister inanın ister inanmayın ama o laptop Tulpar isimli Abra. Aslında bir Abra o. O yüzden Abra serisinde olan bütün sorunlar sizin cihazınızda da olacak ne yazık ki.

Hocam ister inanın ister inanmayın ama o laptop Tulpar isimli Abra. Aslında bir Abra o. O yüzden Abra serisinde olan bütün sorunlar sizin cihazınızda da olacak ne yazık ki.
Daha önce forumda da konuları açılmıştı bu kasanın. 4 5 sene bile götürmeyecek kasa falan diyorlar. En çokta anakart yakmasından şikayet var.

Geri
Yukarı