Taahhüt dolmadan TürkNet'e geçeceğim Superonline cayma bedeli

Merhaba arkadaşlar, ben Superonline kullanıyordum ama yüksek fiyat ve ping olduğundan TürkNet'e geçmeye karar verdim. Taahhüt süresi 2 ay kalmış 24 aydı, TürkNet 120TL'ye kadar cayma bedelini biz karşılıyoruz dedi. Sizce ne kadar cayma bedeli gelir ve öderler mi, geçmeli miyim?
Kalan 2 aylık faturan cayma bedeli olarak gelir. Kaç lira oluyor hesapla 😀

Örneğin aylık faturan 70 liraysa sana 140 lira cayma bedeli çıkarırlar.

140TL ancak öyle değilmiş indirimden faydalandığım ayların da her ay toplamı yani 22 ay indirim fiyatını toplayıp onu da ekliyorlarmış.
Hayır öyle değil. Ya kalan ayları alırlar ya da 22 ay indirim fiyatını alırlar. Bunlardan hangisi daha ucuz oluyorsa onu almak zorundalar. Yani 140 lira cayma bedeli çıkar.

O zaman 20 gün daha bekliyeyim 1 ay kalıyor o zaman geçerim 70 TL'yi de TürkNet ödüyecek zaten.

Eskiden kalan ayları alıyordular şu an kullandığın ay ne kadar ise indirimi çarpıp alıyorlar D-Smart iptal için 1800TL fatura çıkarmıştı bana yani ucuz olan diye bir şey yok sözleşmen bitene kadar bekle kardeşim.

Eskiden kalan ayları alıyordular şu an kullandığın ay ne kadar ise indirimi çarpıp alıyorlar D-Smart iptal için 1800TL fatura çıkarmıştı bana yani ucuz olan diye bir şey yok sözleşmen bitene kadar bekle kardeşim.

Öyle yapacağım 2 ay bekliyelim bakalım. Eğer bir daha kandırıp taahhüt yaparlarsa tüketici hakem heyetine başvururum ailemi de uyarıcam Turkcell'den gelen telefonlara hayır desinler.

BTK kararı bu şekilde. Size çıkartılan fatura yasal yollarla oluşturulmamış 😀
Öyle yapacağım 2 ay bekliyelim bakalım. Eğer bir daha kandırıp taahhüt yaparlarsa tüketici hakem heyetine başvururum ailemi de uyarıcam Turkcell'den gelen telefonlara hayır desinler.
Bence de 2 aydan zarar gelmez. Benim daha 8 ay var ya 😫

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı