Taahhüt iptal edilebilir mi?

Aklımdan geçiyordu :D bu olacak muhtemelen.

Şuan 160TL ödüyorum. 8 ay var. Cayma bedeli 160x8 mi oluyor? Başka bir şey var mı?
Yazdığınızla hesap şeklinin alakası yok. Daha fazla olur.

PARDON : yazdığınız alakalı. Evet maximum o kadar ödemek zorunda kalırsınız AMA
bu şirketlerin tamamı çamur. Büyük ihitimalle daha fazla fatura çıkartırlar ama Tüketici Hakem Heyetine başvurmanız halinde maximum yukarıdaki hesaba karar verir.

Onlar fazla tutar mı? Diyelim 2000 gibi bir şey dediler. Ödeyip kurtuluyor muyuz? Yoksa peşimden devam mı?

Bazı sitelerde böyle gördüm. Sordum.
Üstteki mesajı kaza ile yazdım, düzeltirken siz ....
bu şirketlerin tamamı çamur. Büyük ihitimalle daha fazla fatura çıkartırlar ama Tüketici Hakem Heyetine başvurmanız halinde maximum yukarıdaki hesaba karar verir.

Üstteki mesajı kaza ile yazdım, düzeltirken siz ....
Yani THH'ye yazarsak taahhüt bedelini onlar mı hazırlar?

Yani THH'ye yazarsak taahhüt bedelini onlar mı hazırlar?
HAYIR. iptal ve faturalama gerçekleşmeden önce THHye zaten başvuramazsınız.
Siz iptal ederseniz Telekom size fatura gönderir. Yukarıda yaptığınız hesap olabileceği gibi daha fazla da olabilir.
Daha fazla olursa tüketici hakem heyetine başvurursunuz ve THH faturayı iptal ederek borcunuzu hesaplar.

Peder beyle TurkNet düşünüyorduk. Turkcell bu konuda yardımcı olur mu?
Biz Türk Telekom'dan Turkcell'e geçmiştik o zaman yanılmıyorsam ya hepsini ya da büyük çoğunluğunu ödediler. Benim tavsiyem Türk Telekom'dan cayma bedelini öğrenmen ve Turkcell ya da diğer sağlayıcılar ile konuşup kaç lirasını ödeyeceklerini sorman.

HAYIR. iptal ve faturalama gerçekleşmeden önce THT ye zaten başvuramazsınız.
Siz iptal ederseniz Telekom size fatura gönderir. Yukarıda yaptığınız hesap olabileceği gibi daha fazla da olabilir.
Daha fazla olursa tüketici hakem heyetine başvurursunuz ve THT faturayı iptal ederek borcunuzu hesaplar.
Anladım sert oldu ama :D teşekkürler.
Biz Türk Telekom'dan Turkcell'e geçmiştik o zaman yanılmıyorsam ya hepsini ya da büyük çoğunluğunu ödediler. Benim tavsiyem Türk Telekom'dan cayma bedelini öğrenmen ve Turkcell ya da diğer sağlayıcılar ile konuşup kaç lirasını ödeyeceklerini sorman.
Peder bıktı artık benden yarın arayıp konuşalım. Herkese teşekkürler yardım için!

Yeni konular

Geri
Yukarı