Taahhütlü Türk Telekom'dan ne zaman geçiş yapılmalı?

doppelganger

Decapat
Türk Telekom kullanıyoruz, ocağın 12'sinde de taahhütümüz bitiyor ve başka ISS'ye geçmeyi düşünüyoruz. Benim geçiş işlemini ne zaman başlatmam gerekiyor? Geçiş işlemini yanlış zamanda başlatıp bu ayki faturayı taahhütsüz fiyatından ödemek istemiyorum.

Axee

Hectopat
Geçtiğiniz ISS taahhüt karşılıyor olabilir bazı firmalar 250 TL'ye kadar karşılıyor bir bakın derim.

Cilcuenca

Hectopat
Bitime 4-5 gün kala başvurabilirsiniz. Yine de geçmek istediğiniz ISS'ye taahhüt bitiş tarihini belirtebilir ve geçişin duruma göre yapılmasını söyleyebilirsiniz.

bilal52bilal

Femtopat
Türk Telekom kullanıyoruz, ocağın 12'sinde de taahhütümüz bitiyor ve başka ISS'ye geçmeyi düşünüyoruz. Benim geçiş işlemini ne zaman başlatmam gerekiyor? Geçiş işlemini yanlış zamanda başlatıp bu ayki faturayı taahhütsüz fiyatından ödemek istemiyorum.

Merhaba hocam,

Ocağın 12'sinde bitiyorsa bu ay geçiş yapabilirsiniz.Türk.net e geçecek seniz kullandığınız davet kodlarına dikkat edin kullandığınız kişi faturasını geç öderse sizde 1 ay ücretsiz kullanamıyorsunuz. Eğer türk.net e geçecek seniz sizinle benim davet kodumu isterseniz paylaşabilirim.

Yeni konular

Yukarı