Taahhütsüz en iyi internet hangisi?

Mercaen

Hectopat
Selam arkadaşlar internet bağlatacağımda taahhütsüz olarak kullanabileceğim en iyi internet sağlayıcısı hangisi Millenicom, TurkNet araştırdım ancak sorun olduğu söyleniyor. Belki yanlış bilgi edinmiş olabilirim içinizde varsa kullanan bana yardımcı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar internet bağlatacağımda taahhütsüz olarak kullanabileceğim en iyi internet sağlayıcısı hangisi Millenicom, TurkNet araştırdım ancak sorun olduğu söyleniyor. Belki yanlış bilgi edinmiş olabilirim içinizde varsa kullanan bana yardımcı olabilir.

Bulunduğun yerde altyapı varsa TurkNet'i öneriyorlar ama sakın Türk Telekom alma pişman olursun.

Birde bende modem var ancak adaptörü yok.Modemin istediği adaptör 12v 1,5a internetten satılanlardan alsam olur mu acaba ?

Netspeed'in iyi olduğunu söylüyorlar ne dersiniz?

Dostum altyapın sağlam ise her türlü güzel hizmet alırsın. Tabii baş belası ISS'lerde var ama altyapı iyi olunca pek sorun olmuyor. TurkNet kullanıyorum memnunum istersen TurkNet dene zaten taahhütsüz sorun çıkarırsa iptal edersin.

Altyapıdan haberim yok işin açığı yeni taşındım. Bende modem var ancak adaptör yok öncelikle onu halletmem gerek çünkü 300 TL falan ancak internetten alsam olur mu bilmiyorum. 12v 1, 5A adaptör gerek arkadaş vermişti. Netspeed iyi gibi şikayet varda öbürlerine göre az şikayet var gibi ancak kararsızım.

Altyapıdan haberim yok işin açığı yeni taşındım. Bende modem var ancak adaptör yok öncelikle onu halletmem gerek çünkü 300 TL falan ancak internetten alsam olur mu bilmiyorum. 12v 1, 5A adaptör gerek arkadaş vermişti. Netspeed iyi gibi şikayet varda öbürlerine göre az şikayet var gibi ancak kararsızım.
Modem halledilir sen internetten adresini girerek alt yapını bir sorgula bakalım kaç çıkıyor.

Geri
Yukarı