Taahhütsüz en iyi internet hangisi?

Şu an Telekom ne kadar bizim üst katta kullanan varmış galiba söylenenlere göre Türk Telekom en iyisi gibi çünkü gelen su ne kadar temizde olsa boru hattında sıkıntı varsa çare olmaz :)

Şu an Telekom ne kadar bizim üst katta kullanan varmış galiba söylenenlere göre Türk Telekom en iyisi gibi çünkü gelen su ne kadar temizde olsa boru hattında sıkıntı varsa çare olmaz :)
Siz bilirsiniz hocam ama sözleşme konusunu unutmayın 24 ay sözleşmesi var cayma bedeli 1000 lira falan ona göre davranın sözleşmeyi iyi okuyun.

Siz bilirsiniz hocam ama sözleşme konusunu unutmayın 24 ay sözleşmesi var cayma bedeli 1000 lira falan ona göre davranın sözleşmeyi iyi okuyun.

Tahhüütlü alıyorsan ve Türk Telekom ise sorun yaşamasın yaşarsan öncelikli çözüm üretiyorlar tahhüütsüz kullanıcılara karşı daha cok avantajın var ve diğer ISS'elere göre.

Türk Telekomla hizmet alırsınız, hatta VDSL port talebinde bulunup geçiş de yaparsınız isterseniz ama paket fiyatları feci yüksek. Engelli indirimi vs bulunuyorsa 1. derece yakınlarınızda tercih edilir. Öte yandan gerçekten çok maliyetli.

2 (ilk dönem) + 3 (ikinci dönem) = 5 yıldır TT ADSL hizmet kullandım. VDSL'e inatla geçirmediler beni. Sürekli kopma sorunları yaşadığım ADSL hizmetimle mağdur ettiler. Arızalar deseniz istemediğiniz kadar çok. Aylarca internetsiz bıraktıkları kablo arızalarından dolayı ailemden çok Genel Müdürlük binasında vakit geçirdim. Aylık dakikalarımı 444 numarasında tükettim. Bu arada öncelikli müşteriyim, tabi *öyle derseniz*. Çünkü başka ISS'den hizmet almıyorum. TT müşterisiyim direkt.

Baktım olmuyor, bunun çaresi altyapı dönüşümü başladım bu yönde talepler iletmeye.

Dilekçeler götürdüm olmadı. Şikayetler ettim gerekli mercilere yine olmadı. Temmuz'da geçtim Netspeed'e. Yine port yoktu. Ağustos'ta da boş port ile VDSL'e geçiş talebi oluşturdum. Taahhüt olmadığından geçişler de sorunsuz, sıkıntısız. Keyifle kullanıyorum. Şimdi Türk Telekom 5-6 yıllık serzenişime karşılık olarak FTTH altyapı çekti bütün sokağa. Çok şükür Netspeed ile hiçbir sorun yaşamadan hizmet aldığım için aynı şekilde FTTH altyapısında da Netspeed kullanacağım. Umarım herkese nasip olur FTTH.

Bilmiyorum, bundan önceki yerde Türk Telekom kullanıyordum. Kesilme sıkıntısı olmadı öyle büyük derecede bence altyapı ile alakalı yoksa neden kesilsin ki.

Bilmiyorum, bundan önceki yerde Türk Telekom kullanıyordum. Kesilme sıkıntısı olmadı öyle büyük derecede bence altyapı ile alakalı yoksa neden kesilsin ki.
Hocam son paragrafı okudunuz mu? Ne hikmetse 5 yıldır tarafıma sağlanamayan VDSL port Netspeed'e geçtiğim ilk haftanın ortasında TT yetkilisi beni aradı ve VDSL portumuz açıldı dediler.

İptal etmek istersiniz 1000lerce lira taahhüt cayma bedeli ödersiniz. Bana sorarsanız Netspeed-Comnet-Türknet gibi ISSlerin yanında böyle sıkıntılı firmaları kullanmak mantıklı mı? Bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı