Tab S8+ vs iPad Air 5

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
1-2 hafta içerisinde bir tablet almayı planlıyorum. Üniversiteye başlayacağım. Öncelikli amaçlarım not tutmak ve video izlemek. Oyun oynama alışkanlığım olmadığından öyle bir planım yok.

Şimdi ikisini karşılaştırdığım zaman ekran özellikleri olarak Super AMOLED ve 120 Hertz ekran ile Tab S8+ daha iyi. Ekran olarak Samsung daha iyi olmasa düşünmeden Air alacağım. iPad Air'de ise M1 işlemci bulunuyor. Tab S8+'de bulunan işlemci ile devasa bir farkları var mı? Uzun ömürlülük olarak Apple ürünlerine söz yok, Samsung tabletler gerçekten uzun ömür sunuyor mu? Daha önce Samsung tablet kulanmadığım için deneyimleri olanlar varsa ve aktarırsa sevinirim.

Benim tercihim iPad olurdu.
Apple telefon kullandığım için iPad'den dosyalarıma ve fotoğraflarıma ulaşabileceğim için ben de iPad almayı düşünüyordum. Ancak öncelikli amaçlarım ekran özellikleri ve uzun ömürlülük olduğu için tereddütte kaldım.

Ek olarak iPad alırsam kalem için de ek bir para vermem gerekiyor.

Samsung tabletler gerçekten uzun ömürlü. Özellikle son çıkan tabletler içindeki güçlü işlemciyle çok çok daha uzun ömürlü olacak. Ben de Tab S8 kullanıcısıyım. Her anlamda beni memnun ediyor. Arkadaşlarımda Air ve iPad 9 var. Çok sorun yaşıyorlar. Dosya sistemi olmayan cihaz mı olur ya? Sene 2023. Samsung telefonunuz varsa özellikle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı