Tablette bildirim çubuğunda çıkan nota simgesi

RhamC0

Kilopat
Makaleler
1
İyi öğlenler.
Yaklaşık 1 haftadır tabletin bildirim çubuğunda nota simgesi belirip kayboluyor. Şuan bu yazıyı yazarken bile beliriyor. Çok hızlı kaybolduğu için fotoğrafını çekemiyorum.
Ne yapmalıyım?
Tablet Tab 3 Lite.

Malwarebytes birşey bulamadı. Uygulamalara baktım, gariplik yok. Bu ne ya? Rahatsız ediyor. Şimdi başka programlar ile tarayacağım.

ic_audiotrack_black_48dp.png

ic_library_music_black_48dp.png

ic_music_video_black_48dp.png

ic_queue_music_black_48dp.png

music-player.jpg

Bunlardan hangisi? Yüklü olan müzik, ses kayıt, medya araçları varsa tek tek kaldırıp durumu kontrol edin. Hangi durumlarda ortaya çıkıyor?

2-3 saniye belirip kaybolduğu için görebildiğim kadarıyla çizmeye çalıştım simgeyi. Bazen daha sık bazen gün içerisinde hiç çıkmadığı oluyor. Birde sosyal hesaplarıma bakarken ve tarayıcıda gezinirken çıkıyor. Zaman zaman da telefonumun yanlış desen denediniz şu kadar bekleyiniz yazdığını görüyorum ki ben yalnız yaşıyorum. Birkaç defa da whatsapp mesajlarımın ben görmeden okunduğuna denk geldim. Yardımınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• aaaaa.JPG
    aaaaa.JPG
    8,9 KB · Görüntüleme: 75
2-3 saniye belirip kaybolduğu için görebildiğim kadarıyla çizmeye çalıştım simgeyi. Bazen daha sık bazen gün içerisinde hiç çıkmadığı oluyor. Birde sosyal hesaplarıma bakarken ve tarayıcıda gezinirken çıkıyor. Zaman zaman da telefonumun yanlış desen denediniz şu kadar bekleyiniz yazdığını görüyorum ki ben yalnız yaşıyorum. Birkaç defa da whatsapp mesajlarımın ben görmeden okunduğuna denk geldim. Yardımınız için teşekkür ederim.
Normalde belirttiğiniz simge chrome tarayıcınızda video izlerken çıkar. Videonun sesli olduğunu belirtir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı