Taciz ediliyorum

@Menifur keyfi ise ailenize söyleyin dava etsinler. Böyle insanları çekmeyin boşuna, olmazsa aileniz ile biz konuşuruz TP sosyal olarak 😎

Hocam teşekkürler fakat ailem böyle konuları hoşgörüyle karşılamayacaktır. Okulda kendisiyle konuşacağız eğer devam ederse rehber hocasına kadar şikayet edeceğim. Telefon numaramı sınıftan arkadaşı vermiş çünkü. Belki oradan kendisine de sıçrar.

Kızın seni neden rahatsız ettiğini biliyor musun peki? Aslında soruyu tam olarak anlayamadım. Kız arkadaşını mı taciz ediyorlar yoksa seni bir kız mı taciz ediyor?

Kavga et diyeceğimde böylelerini dövmek çok da çözüm değil. Polise gidin en iyisi.
Düzenleme: Pardon sizi rahatsız eden erkek sanmıştım. Kız ise çok sorun yok hocam. Kendinizden nefret ettirip soğutun kızı.

Hocam sizi aradığında ya da yazdığında neler söylüyor.

Hocam merak edip açıyorum telefonu fakat sadece nefes alıp verme sesi geliyor. WhatsApp'dan engeli kaldırıp niye arıyosun diye sorduğumda ise sapığım diyor. (bazıları yanlış anlamış kız benden hoşlanmıyor random biri)

Hocam merak edip açıyorum telefonu fakat sadece nefes alıp verme sesi geliyor. WhatsApp'dan engeli kaldırıp niye arıyosun diye sorduğumda ise sapığım diyor. (bazıları yanlış anlamış kız benden hoşlanmıyor random biri)

Hocam elimde taciz kanıtları var ailene şikayet ederim de. Etkili olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı