Tacizci taksici, kadını ezdi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yolda yürüyen kadını taciz edip üstüne arabayı süren bu taksici hakkında düşünceniz nedir?

Kaynak:Son dakika haberleri... Sosyal medyadaki 'Tacizci taksici' görüntülerde genç kadına dehşet yaşatan şahsın kimliği şaşırttı.

Tacizci değil abisi.
Evet haklısınız ama paylaştıktan sonra olayın gerçeği ortaya çıktı.
Kardeşi, evden kaçtığı için yapmış. Yani kadın kardeşi. Haberlerde öyle duyuruldu. Ayrıca ezdiği de yok. Yaptığı yanlış ama Twitter açıklaması da yanlış.
Haklısınız fakat ben bunu paylaştıktan birkaç dk sonra olayın gerçeği ortaya çıktı.

Son düzenleme:
Ya abisiyse abisi. Benim de kız kardeşim var. Kimse kimseyi böyle bir tavırla bir yerden bir yere götüremez. Abilikten önce insan olmayı öğreneceksin. Kızı alıp düzgünce konuşmak var öldürmeye teşebbüs etmek var. Böyle tipler kız kardeşlerinin üzerinde kendilerini mal sahibi ilan ediyor. Kendi kız kardeşin olduğunu arabayla üstüne sürdüğünü ve mesela o düştüğü yerde bir taş olup kafasını çarptığını hayal etsene. Çok basit düşünüyorsun. Öldürmeye teşebbüs benim gözümde bu olay. Ayrıca taciz illaki cinsel olmak zorunda değil. Bu da bir tacizdir.

1618603300313.png

Tacizin kelime anlamı budur arkadaşlar. Olayın taciz olduğunu anlamayanlar için.

Yol, ancak insanlara zulmeden ve yeryüzünde haksız yere 'tecavüz ve haksızlıkta bulunanların' aleyhinedir' İşte bunlara acıklı bir azap vardır. 42/42

Ebedi cehennem ateşinde yanarlar inşallah.

Geri
Yukarı