Tahlillerde mastürbasyon yapıldığı belli olur mu?

Tahliline bakan doktor en doğru şeyi söyleyecektir.

Ya kankam geçenlerde kan testi yaptırdım B12 eksikliği ve tiroid fazlalığı çıktı yarın bir daha gidip test vermem gerekiyor bugün mast yaptığım içinde biraz korkuyorum açıkçası. Hani bu tiroid fazlalığı neden oluşuyor.

Ne tahlili? :D yarıldım ya bu nasıl soru? 🤣🤣

Kan tahlili.

Çok tuzlu yiyor musun?

Hayır hatta tuzu neredeyse kullanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Ya reis anormal degilde yaşım 16 annemle birlikte gideceğiz hani annem bilmesin
Bilsin kaç yaşına gelmişsin hayatın boyunca yapmayacak mısın ? Böyle gereksiz endişeleriniz olmasın.

Ya kankam geçenlerde kan testi yaptırdım B12 eksikliği ve tiroid fazlalığı çıktı yarın bir daha gidip test vermem gerekiyor bugün mast yaptığım içinde biraz korkuyorum açıkçası. Hani bu tiroid fazlalığı neyden oluşuyor
İşte doktorun sana söyler ne gibi ilaçlar alman gerektiğini. Zaten kan tahliliyle veya tiroidle diyeyim bir alakası olduğunu düşünmüyorum korkmanıza gerek yok. Zaten korkmanızı gerektirecek bir şey de yok yapıyor musun diye sorarsa evet dersin biter. Anneniz de eninde sonunda öğrenecektir zaten.

İşte doktorun sana söyler ne gibi ilaçlar alman gerektiğini. Zaten kan tahliliyle veya tiroidle diyeyim bir alakası olduğunu düşünmüyorum korkmanıza gerek yok. Zaten korkmanızı gerektirecek bir şey de yok yapıyor musun diye sorarsa evet dersin biter. Anneniz de eninde sonunda öğrenecektir zaten.
Hadi bakalım
Sorar, "LAN hıyar, niye çekiyon bu yaşta." der.

Hangi yaşta çekicez başka.

Yeni konular

Geri
Yukarı