Steam Takas yapılan kişi takas beklemedeyken VAC yedi

Yani takasla ilgili hiçbir bilgi yokken dolandırdığını nerden çıkardın tam olarak?
Hemen beğenmiyorum butonuna basmışsın. Böyle arkadaşlara her zaman avukatlık edecek birileri çıkar. 950TL kar dönen bir takasta iki taraftan birisi dolandırıcıdır. Sen ne kadar komisyon aldın söyle bakalım.

Hemen beğenmiyorum butonuna basmışsın. Böyle arkadaşlara her zaman avukatlık edecek birileri çıkar. 950TL kar dönen bir takasta iki taraftan birisi dolandırıcıdır. Sen ne kadar komisyon aldın söyle bakalım.
Ürün 10k'dan daha pahalıysa 950 liralık bir farkla takas yapılabilir. Örneğin adamın elinde kasalar vardır 10k değerinde ve bunları satıp bıçağa çevirmek istiyordur ancak topluluk pazarında satsa 1300 liralık kesinti olacak. Birini bulur envanterinde istediği bıçak vardır, anlaşarak takas yapabilirler.

Ürün 10k'dan daha pahalıysa 950 liralık bir farkla takas yapılabilir. Örneğin adamın elinde kasalar vardır 10k değerinde ve bunları satıp bıçağa çevirmek istiyordur ancak topluluk pazarında satsa 1300 liralık kesinti olacak. Birini bulur envanterinde istediği bıçak vardır, anlaşarak takas yapabilirler.
Doğru fakat konu içeriğini incelediğimde bahsettiğin gibi bir takas olmadığını düşünüyorum.

Bilgisi yok sağa sola sallıyor dolandırıcı diyerek işte. Atılan paylaşımda hiçbir takas bilgisi yok dedim diye bana sen ne kadar komisyon aldın vs gibi suçlayıcı ithamlarda bulunuyor. Muhatap olmaya gerek bile yok.

Bilgisi yok sağa sola sallıyor dolandırıcı diyerek işte. Atılan paylaşımda hiçbir takas bilgisi yok dedim diye bana sen ne kadar komisyon aldın vs gibi suçlayıcı ithamlarda bulunuyor. Muhatap olmaya gerek bile yok.
Evet bir bilgi olmadan biraz kesin konuşmuş ama olsun birbirimizi kırmaya gerek yok.

Evet bana da şüpheli geldi. Sanki bir hesapta hile açmış, sonra ban yiyeceğini anlayıp eşyalarını yan hesabına aktarmak için takas yapmış gibi.
Bu da bir ihtimal tabii ki. Detay verilmemesi bu olayı şüpheli yapıyor. Arkadaşın avukatları olayı aydınlatır diye düşünüyorum.

Senin yaşın kadar bu işlerle uğraştım merak etme sen. Neyin ne olduğunu bilirim. Hala avukatlık peşindesin. Çıkarın nedir merak ettim. Olayı sorgulamaya çalışıyoruz sen gelip avukat kılığına giriyorsun.

Olayı sorgulamaya çalışıyoruz sen gelip avukat kılığına giriyorsun.
Benim cevap verdiğim kişi konu sahibine direkt adamı dolandırmışsın diye söylemde bulunmuş. Hani ortada gözüken bir takas mı var neye göre dolandırıcı sıfatını yapıştırıp ilahi adalet gibi söylemlerde bulunuyorsunuz? Avukatlık mı yapıyorum yoksa sizin direkt konu sahibine yapıştırdığınız sıfatı doğru bulmayıp serzenişte mi bulunuyorum?

Benim cevap verdiğim kişi konu sahibine direkt adamı dolandırmışsın diye söylemde bulunmuş. Hani ortada gözüken bir takas mı var neye göre dolandırıcı sıfatını yapıştırıp ilahi adalet gibi söylemlerde bulunuyorsunuz? Avukatlık mı yapıyorum yoksa sizin direkt konu sahibine yapıştırdığınız sıfatı doğru bulmayıp serzenişte mi bulunuyorum?
Ben adama sıfat yapıştırmadım, olaydan çıkardığım düşüncemi yazdım. Şüpheci yaklaşıyorum çünkü detay verilmemiş. Sen beğenmedim butonuna basınca bana da cevap hakkı doğdu haliyle. Sanki yanlış bir mesaj yazmışımda tepkini öyle gösteriyorsun. Bende gerekli cevabı sana vermiş oldum. Seninle bir problemim yok olmazda zaten. Olay hala şüphesini koruyor gelişmeleri takip ediyor olacağım. Umarım yanılırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı