Takım yüzünden sürekli kaybediyorum

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Solo oyuncusuyum mainim Mordekaiser. Sürekli takım yüzünden kaybediyorum ya bot feedliyor botta da nişancı karakterler oynandığı için ben çok çabuk eriyorum. Ya mid feedliyor ya da Jungle karşı Jungle'a kıyasla az gang attığı için ben lane mi kaybediyorum. Bu yüzden bronz 1 56 lp de bronz 2 40 lp ye düştüm. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bir pre mi bulmalıyım( çözüm buysa oyun nick im deadlyMania34 arkadaş atabilirsiniz)

Solo oyuncusuyum mainim Mordekaiser. Sürekli takım yüzünden kaybediyorum ya bot feedliyor botta da nişancı karakterler oynandığı için ben çok çabuk eriyorum. Ya mid feedliyor ya da Jungle karşı Jungle'a kıyasla az gang attığı için ben lane mi kaybediyorum. Bu yüzden bronz 1 56 lp de bronz 2 40 lp ye düştüm. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bir pre mi bulmalıyım( çözüm buysa oyun nick im deadlymania34 arkadaş atabilirsiniz)

Merhaba o ligden çıkamıyorsanız bu tamamen sizin hatanızdır TR'de elmasa kadar çoğu oyun kazanılabilir çünkü hepsinin oyun bilgisi neredeyse aynı kimsenin kafası da çalışmıyor aynı şey elmas için de geçerli gerçi her neyse kendinizi geliştirmenizi tavsiye ederim.

Bronz elodaki oyuncular daha düz yolda yürüyemiyor, birkaç maç kaybetmiş olabilirsin. Adı üstünde oyun, kaybedildiği zamanlar da illaki olacak fakat her el mi takım kötü geliyor? Muhtemelen hayır ve karşındaki oyuncular da e-Spor oyuncusu değil ve 8-0 çıktığın koridordan da oyunu kaybediyorsan da oyun bilgin yetersizdir. Nerede nasıl oynayacağını bilmiyorsundur, tavsiyem de YouTube'dan profesyonel oyuncuları izleyebilirsin.

Neden? Örneğin dk 25'e kadar karşımdaki Jax'ı 8 0 1 ezmeme rağmen bot diff yüzünden maç sonu skorum 9 13 16 ve lose idi.

Oyunu değiştirmek için çok şey yapabilirsin sadece kda kasıp lanede kalırsan çok da bir şeyleri değiştiremezsin ki o eloda onu düzgün şekilde yapsan bile değişebilir...

Bronz elodaki oyuncular daha düz yolda yürüyemiyor, birkaç maç kaybetmiş olabilirsin. Adı üstünde oyun, kaybedildiği zamanlar da illaki olacak fakat her el mi takım kötü geliyor? Muhtemelen hayır ve karşındaki oyuncular da e-spor oyuncusu değil ve 8-0 çıktığın koridordan da oyunu kaybediyorsan da oyun bilgin yetersizdir. Nerede nasıl oynayacağını bilmiyorsundur, tavsiyem de YouTube'dan profesyonel oyuncuları izleyebilirsin.

Mesela mainim olan Mordekaiser üzerinden gidelim. Bu karakterde oyun bilgisi olarak ne gerekir? E sinin büyü nüfusu verdiğini Q sunun tek hedefe daha çok vurduğu W sunun candan ziyade zırh olarak kullanılması gerektiği gibi temel olan şeyleri biliyorum. Bunun dışında ne gerekli oyun bilgisi ?

Oyunu değiştirmek için çok şey yapabilirsin sadece kda kasıp lanede kalırsan çok da bir şeyleri değiştiremezsin ki o eloda onu düzgün şekilde yapsan bile değişebilir...

Lane de kendimi iyi hale getirip roam a gittiğimde 2 kuleyi de yıkıyorlar buna karşı ne yapabilirim?

YouTube'a yazınca karşıma binlerce video çıktı, en basitinden sana bir video atayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her maç karşına aynı şampiyon gelmiyor, şampiyondan ziyade şampiyonlara karşı nasıl oynayacağını da öğrenmelisin. Mordekaiser'i çok iyi biliyor olabilirsin fakat karşındaki şampiyona karşı nasıl oynayacağını bilmezsen de sıkıntı olur ve koridor aşamasını da muhtemelen kaybedersin.

Mesela mainim olan Mordekaiser üzerinden gidelim. Bu karakterde oyun bilgisi olarak ne gerekir? E sinin büyü nüfusu verdiğini Q sunun tek hedefe daha çok vurduğu W sunun candan ziyade zırh olarak kullanılması gerektiği gibi temel olan şeyleri biliyorum. Bunun dışında ne gerekli oyun bilgisi?

Lane de kendimi iyi hale getirip roam a gittiğimde 2 kuleyi de yıkıyorlar buna karşı ne yapabilirim?

Oyun bilgisi konusun da kendini geliştirirsen tek bir Hero ile çok rahat çıkarsın ligleri.

YouTube'a yazınca karşıma binlerce video çıktı, en basitinden sana bir video atayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her maç karşına aynı şampiyon gelmiyor, şampiyondan ziyade şampiyonlara karşı nasıl oynayacağını da öğrenmelisin. Mordekaiser'i çok iyi biliyor olabilirsin fakat karşındaki şampiyona karşı nasıl oynayacağını bilmezsen de sıkıntı olur ve koridor aşamasını da muhtemelen kaybedersin.

Her maç tabii ki aynı şampiyon gelecek diye bir şey yok bunu biliyorum. Örneğin attığınız videoda Poppy karakteri çok bilmiyor olması gerekir çünkü gereğinden fazla pasif oynuyor çok hasar alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı