Sürekli ranked maç kaybediyorum

Schwindlerch

Hectopat
Arkadaşlar cidden her maçı kaybediyorum 1 win 5 lose devam ediyorum. Sürekli takımıma flamerlar geliyor. İstisnasız 1-3 arası flamer garanti oluyor maçımda. Sürekli herkes feedliyor takımda her maç 2 iyi oynayan 3 feeder oluyor. Karşı takım sürekli Allah'ın lütfü çok iyi oyuncular. Bu ne saçmalık ya niye sürekli kaybediyorum ben? Kötü gittiğim maçlar oldu ama hiçbir zaman feedlemedim. Bıktım artık nerede feeder hep bana geliyor ne suçum var ya benim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar cidden her maçı kaybediyorum 1 win 5 lose devam ediyorum. Sürekli takımıma flamerlar geliyor.
Bu durum eloya bağlı fakat zaten iyi bir oyuncuysan düşük eloda da pek zorlanmazsın. Flame yapan oyuncuları susturup oyuna odaklanmak en iyi çözüm.

Kötü gittiğim maçlar oldu ama hiçbir zaman feedlemedim.
Karşı takımı beslememek maalesef kazanmak için yeterli değil. Her detayı düşünmen gerekiyor, düşünerek oynaman. Biraz da el çabukluğu ve oyun bilgisi ile halledilebilecek bir durum.

Oynadığın koridoru veya şampiyonları değiştirmeyi dene. Belki de daha iyi oynadıklarınla karşılaşabilirsin. Main koridor ve şampiyon belirledikten sonra koridorda yapman ve yapmaman gerekenleri öğrenmeli ve şampiyonunun sınırını bilmelisin. Youtube'da bunlar hakkında sayısız video var. Benim zamanında işime yarayan ve en sevdiğim LoL kanalı olan PsikoLoL'u öneririm. Eski videolarını da izleyebilirsin, çoğu videosu eğitici. Onun dışında Yağız "Komodo" Akın ve Sokarca Espor kanalları da çok yararlı bu konuda.

Biraz daha sabırlı ve dikkatli olmak gerektiğini düşünüyorum. Bronz liginden aylarca çabaladıktan sonra kurtulmuştum ve kısa sürede platine ulaştım. Denemeye devam kardeşim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı