Takıntıntılarınız var mı?

Alitasbasi67

Decapat
Varsa ne gibi takıntılarınız var? Mesela eskiden benim insanlara laf attığımda onu kafaya takar ondan helallik isterdim, ama artık bu bitti onun yerine artık dinden çıktığımı sanmak gibi bir takıntım başladı, eskisi gibi acı vermese de yinede acı veriyor, peki sizin ne gibi takıntılarınız var?

Varsa ne gibi takıntılarınız var? Mesela eskiden benim insanlara laf attığımda onu kafaya takar ondan helallik isterdim, ama artık bu bitti onun yerine artık dinden çıktığımı sanmak gibi bir takıntım başladı, eskisi gibi acı vermese de yinede acı veriyor, peki sizin ne gibi takıntılarınız var?

Dostum dinden çıktığını sanmak ciddi bir takıntı. Bence biraz umursamamayı dene.

Oyun oynarken sürekli sensitivity ve grafik ayarlarini kontrol ediyorum. etmezsem rahat olamiyorum içim tuhaf oluyor :D özellikle r6s ve csgo oynarken bu takintim yuzunden çok fazla round kaybettim

Youtube'da veya başka sitede yarım izlenmiş video bırakmamak, yarım kalmışsa ya tamamını izlerim ya da sona sararım yeter ki o bar yarıda gözükmesin.
Farklı bir takıntı, en azından sizin işiniz 40 saniye felan sürüyor en fazla o yüzden avantajlı diyebiliriz bana g
Boş zamanlarımda sürekli insanlarla olan diyaloglarımı düşünürüm ve malesef illaki bi kaç şeyi kafama takarım burda beni küçümsedimi rezilmi oldum yanlışmı anladı gibi.
Ben mutlu bir anı yaşadıysam onu çokça kez düşünürüm, ve seninki şüpheden geçiyor bana genelde bu durum kızlarda oluyor

Üstümdeki Kıyafeti sonuna kadar alta çekmeliyim yoksa rahat edemiyorum. Bir de yanlış hareketlerini görüp taviz verdiğim insanlara keşke böyle yapmasa mıydım bir daha yaparsa uçururum falan diye düşünüyorum.

Dostum dinden çıktığını sanmak ciddi bir takıntı. Bence biraz umursamamayı dene.
Eskiden banyo yapamazdım abdest alamazdım artık kendimi aştım yavaş yavaş son verme aşamasına geldim, ama eskisi gibi değilim çok şükür, bu gibi vesvese durumlarında insan namaz kılmalı namaz kıldığım için artık fazla kafaya takmıyorum kılmasaydım berbat olurdu halim

dinden çıktığımı sanmak
Bu ne lanet bir takıntı ya. Hep böyle düşündüğümde kelime-i şehadet getirirdim. Şükür bıraktım. Soruya gelince benim zaman zaman takıntılarım değişiyor. 9-10 yaşlarında içimden istek dışı Allah'a küfrederdim. Kafayı yemiş gibiydim. Şimdi çizgiye basmadan ilermeye çalışmak gibi şeyler var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı