Takviyesiz mavi öz kasma

Arkadaşlar hiçbir takviye kullanmadan 30.000 mavi öz ne kadar sürede kasılır? Ve nasıl hızlı kasılır?
Teşekkür ederim.

Levela atlyarak başka türlü kasamazsın süreye bağlı XP artıyor.

LoL'den bahsediyorsan ayvayı yedin, hızlı kasmanın tek yolu günde 1 oyun atmak. İlk oyun fazladan XP ve öz veriyor. Fazladan öz dediğim de 50 öz. Onun dışında 10 15 oyun attığında bir Level atlıyorsun bir Level'de düşen kutu da 900-1000 öz düşürüyor. Özetle zamanla alakası yok oynadığın oyun sayısıyla alakası var. Bu da en iyi ihtimalle 3.000 oyun atman demek :D :D LoL'de yeni sistem böyle yapacak bir şey yok unut gitsin. Tabi bu hesap günün ilk zaferi hariç. Dediğim gibi sadece günün ilk zaferini alıp çıkarsan az oynararak kasabilirsin. İlk zafer 3 oyun oynamış kadar XP veriyor. Bir de arada görevler geliyor. Kasmanın en iyi yolu görevler sanırım ama o sayılır mı şüpheliyim çünkü dediğim gibi, ayda yılda bir artık Riot'un canı ne zaman isterse.

Yeni açılmış hesap ile çok uzun sürmez ama 30. seviyenin üstündeyseniz bayağı bir işiniz var.
34 levelim :(
Ben aramda takviye yapıp kasıyordum 2 günde 25k mö kasmıştım
Bir uygulama önereceğim ama ceza yiyebilirim diye önermiyorum.
Hocam özelden iletişim kurabilir miyiz? Çünkü acilen 30-35k mö kasmam lazım.
@Kedi Yumak hocam sizinle nereden iletişim kurabilirim? 1-2 günde 30-35k mö kasmayı kim istemez.

Geri
Yukarı