Tam tarama yapmak için ücretsiz antivirüs programı önerisi

Ücretsiz ve temel koruma olmasını istiyorsan Security Cloud olanını seç. Tam koruma istiyorsan Total Security seç ama deneme sürümü süresi var.

3 ay bedava Kaspersky Total Security alarak tam koruma sağlayabilirsin.

3 aylık sürümü başlatacağım teşekkürler hocam

3 aylık sürümü başlatacağım teşekkürler hocam.

İlla Kaspersky kullanacaksın diye bir şey yok. Bunları da beğenebilirsin, kaliteli güvenlik yazılımları.

Tabii ki illa kaspersky'e gerek yok ben kullanıyorum ve memnunum. Bedava sürümü de mevcut ve istediğin sonuçları para vermeden alabilirsin bu süre içinde. Diğer virüs programlarına da bir göz at beğendiğini istersen devam ettirirsin.

İlla Kaspersky kullanacaksın diye bir şey yok. Bunları da beğenebilirsin, kaliteli güvenlik yazılımları.

Tabii ki illa Kaspersky'e gerek yok ben kullanıyorum ve memnunum. Bedava sürümü de mevcut ve istediğin sonuçları para vermeden alabilirsin bu süre içinde. Diğer virüs programlarına da bir göz at beğendiğini istersen devam ettirirsin.

Çok teşekkürler hocam Kaspersky bedava sürümü dikkatimi çekti şimdi onu kullanmaya başlayacağım sağ olun.

Kaspersky büyük ihtimalle virüsü kaldıracaktır. Defender her ne kadar tespit konusunda başarılı olsa da silme konusunda başarısız. Kaspersky'ın tek kötü yanı virüsü temizledikten sonra mouse ve klavyeyi bazen bozması. Bu durumda sanırsam Güvenli Mod'a girmek de bir işe yaramıyor. Belki başka mouse ile deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Kaspersky büyük ihtimalle virüsü kaldıracaktır. Defender her ne kadar tespit konusunda başarılı olsa da silme konusunda başarısız. Kaspersky'ın tek kötü yanı virüsü temizledikten sonra mouse ve klavyeyi bazen bozması. Bu durumda güvenli Mod'a girip kaldırmak gerekiyor.

Klavye ve fareyi Windows içerisinden tamamen devre dışı bıraktığı için güvenli mod girsen bile klavye, fare çalışmıyor. Yani, tek çözümü format atmak öyle bir şey olduğu zaman.

Klavye ve fareyi Windows içerisinden tamamen devre dışı bıraktığı için güvenli mod girsen bile klavye, fare çalışmıyor. Yani, tek çözümü format atmak öyle bir şey olduğu zaman.

Haydaa bu olay beni bir miktar korkuttu :D yeni klavye aldım 3 gün oldu umarım bir sıkıntı yaratmaz biri Logitech diğeri HyperX ürünler yazılımlarında sorun bulmaz inşallah

Olabilir. Benim arkadaşın bozmuştu ve sadece touchpad'i kullanabiliyordu ayrıca bilgisayarı şifresizdi bunun sayesinde bir şekilde Kaspersky'ı kaldırabilmişti.

Geri
Yukarı