Tam tarama yapmak için ücretsiz antivirüs programı önerisi

Kaspersky büyük ihtimalle virüsü kaldıracaktır. Defender her ne kadar tespit konusunda başarılı olsa da silme konusunda başarısız. Kaspersky'ın tek kötü yanı virüsü temizledikten sonra mouse ve klavyeyi bazen bozması. Bu durumda Güvenli Mod'a girip kaldırmak gerekiyor.
Hiç böyle bir şey duymadım ama umarım başınıza gelmez.

Olabilir. Benim arkadaşın bozmuştu ve sadece touchpad'i kullanabiliyordu ayrıca bilgisayarı şifresizdi bunun sayesinde bir şekilde Kaspersky'ı kaldırabilmişti.
Kasperskynin bozma ihtimali gerçekten yok denecek kadar düşük. Başka etkenler devreye girmiştir.

KVRT ile tam tarama yapabilirdiniz. Kuruluma gerek kalmazdı.

Direk programı indirdiyseniz taramadan önce veritabanlarını güncelleyin.

Kaspersky'nin bozma ihtimali gerçekten yok denecek kadar düşük. Başka etkenler devreye girmiştir.

Sen yaşamadın diye ihtimalin düşük olma anlamına gelmiyor. Forumun arama yerine "Kaspersky yükledikten sonra" yazsan bile birçok sorun çıkıyor. İyi bir yazılım fakat sıkıntı çıkarabiliyor. Tamamen sorunsuz, en düşük bozma ihtimaline sahip bir yazılım değil.

KVRT ile tam tarama yapabilirdiniz. Kuruluma gerek kalmazdı.

Direkt programı indirdiyseniz taramadan önce veri tabanlarını güncelleyin.

Konu sahibi, tam taramadan ziyade gerçek zamanlı koruma da istiyor gibiydi. O yüzden önerdim.

Sen yaşamadın diye ihtimalin düşük olma anlamına gelmiyor. Forumun arama yerine "Kaspersky yükledikten sonra" yazsan bile birçok sorun çıkıyor. İyi bir yazılım fakat sıkıntı çıkarabiliyor, tamamen sorunsuz, en düşük bozma ihtimaline sahip bir yazılım değil.

Aynen öyle. Özellikle gelişmiş temizleme sonrası bu hata en çok başımıza geliyor.

Ama bu tür sorunların Kaspersky'ın yeni sürümü ile düzeleceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı