Tam zamanlı çalışırken yazılım öğrenilir mi?

Hydrawarrior

Centipat
Daha fazla  
İyi geceler. Ben bu yaz için çalışabileceğim bir iş yeri buldum. Tam zamanlı ve kendime vakit ayırabileceğim zaman bile var. Bu zamanı daha çok yazılım öğrenmeye ayıracağım. Olur mu ve verimli geçebilir mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi geceler. Ben bu yaz için çalışabileceğim bir iş yeri buldum. Tam zamanlı ve kendime vakit ayırabileceğim zaman bile var. Bu zamanı daha çok yazılım öğrenmeye ayıracağım. Olur mu ve verimli geçebilir mi sizce?

@cumburlop1242 hocamın da dediği gibi. Ne kadar boş zamanınız varsa o kadar verimli olacaktır. İnşallah ya da eğer gayrimüslim iseniz umarım iyi yerlere gelirsiniz. Başarılar dilerim.

Tam zamanlı çalışmayı bırak, çalışmıyorken bile öğrenmek zor. Ne öğreneceksin, nereden öğreneceksin, gelir getirecek olan hangisi, nasıl öğrendiklerinle iş bulacaksın. Koca koca sorular var, lakin cevaplar muallak.

Her gün 1-2 saat bile ayırsan bir şeyler kaparsın. Basit projeler yapabilirsin. Ama olayı pratiğe döktüğünde daha büyük projeler yapmak istediğinde işin içinden çıkamazsın. 3D oyun yapayım, android uygulama geliştireyim, veri analiz ve işleme projeleri oluşturayım dersen biraz zor. Ama yine de başlamış olursun. Sonra kesmezsen iyi yerlere gelirsin.

Geri
Yukarı