Tamindir.com'da KMSpico bulunması

Sadece RAM ve CPU yükü oluşturması bile KMSpico kullanmamak için yeterlidir bana göre.

Bu bilgileri onaylıyorsanız zaten zararını konuşmaya gerek yok. Hayır yanlış bilgiler yazılmış diyorsanız; Alıntılanan konunun yazarı:
Yazar: Kaan Arslan
Technopat yazarı arkadaşa düzeltmesi için konu/istek gönderebilirsiniz.
Bu clickbait başlıklı abartı makaleyi onaylamadığımı göstermek için daha neler yazmam gerekiyor? Yukarıdaki mesajımı sindire sindire okuyun bir zahmet.

Söyleyiş tarzından ötürü insanları, bilgisayarın bütün güvenlik sistemini çökerttiğine ve arkaplanda devamlı bir işlemci ve bellek kullanımına sebep olduğuna inandırmış. İşin gerçeği ise öyle değil. Arkaplanda biriken kod çöplüğünün uzun vadede ne kadar sorun olacağı muamma ama hem geçmiş tecrübelerim hem de programı virüssüz bir kaynaktan indirip kullanan kullanıcıların deneyimine göre herhangi bir performans sorununa yol açmıyor.

Güvenlik en ön plandaysa, bence de orijinal Windows kullanılmalı. Aslında Linux kullanılmasından yanayım ama herkes beceremiyor. Ama benim gibi Windows'u ayda 1 kere açıyorsanız gidip 1000 lira vermek de enayiliğin dik alası maalesef. Bu yüzden her zaman FreeDOS alıyorum makinelerimi, o çöplüğe para vermem.

İnternette zibilyon tane anahtar varken ya da Komut İstemi ile etkinleştirilebilirken bunlara başvurmak biraz saçma.

@Yiğit KAMURAY o anahtarının türünden dolayı. OEM anahtarlar parça değişikliğine izin vermiyor ama Retail anahtarlar her türlü parça değişikliği + ücretsiz Microsoft hizmeti gibi bir fırsat sunuyor. Bu yüzden masaüstülere Retail, laptoplara OEM öneriyorum. MAK anahtarlar zaten apayrı bir dünya, ona hiç bulaşma.
Komut İstemi ile etkinleştirme sadece Windows 10 Pro ve Windows 10 Enterprise'ta vardır.

Şuana kadar ki tüm sistemlerimi kmspico ile etkinleştirdim ve herhangi bir problem olmadı. Rar da saklarım ve format attıktan sonra sürekli olarak etkinleştiririm.

Vallahi ben bir kere Windows 7'de KMSpico kullandım kullanmaz olaydım lisanssızken canavar gibi olan sistem KMSpico ile kaplumbağaya döndü. O günden sonra orijinal kullanmaya yemin ettim ama Windows 10'u CMD ile etkinleştirdim orijinali 1800 TL falan olduğu için :)

Reis CMD ile etkinleştirdiysen oda sakat iş KMSpico ile aynı görevi görüyor.

Geri
Yukarı