Tanımadığım biri benden fidye istiyor

Bunu gönder. Engelle

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aga bana bi tane adam ya bi ara mastürbasyon yapmıstım neymis görüntülerin elimde banane a*k p*rn* oyuncuları bile bunu göze alarak yapıyor bide po-*rnhubda mı yayınlıycakmıs yayınla

Hocam bu videoyu atabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
neresi komik hocam

valla cıplaklar plajına gidesim geliyor böyle fidye isteyince adamlar bile s*kimde olmaz meksikadan fotograf bile atarım valla böyle basit seylerle tehdit edenler bıkmadımı sakasız söylüyorum arkadasım sinemada 31 cekti pecete falan isteyip adını vermeyim

Son düzenleme:
Hocam hepsi bot gibi sürekli aynı yazıyı yazıyor. Kelimesi kelimesine aynı. Korkmanıza gerek yok

Eki Görüntüle 1560623

Adamla herhangi bir ortak sunucum yok, mastürbasyon yapışımı izlediğini söylüyor ama kameram yok :D yine de bir tedirgin olmadım değil. Sizin başınıza da benzer bir olay geldiyse naptığınızı söyler misiniz?

Zurnhabta paylaştığım silinmişti lütfen bana videomu gösterir misin yine paylaşayım yaz.

Geri
Yukarı