Tarayıcı önerisi

Wolf01

Decapat
Yer
On the island of Lian Yu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Halkla ilişkiler, Yazılımcı
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Eminim ki bu konunun benzerleri birçok kez açılmıştır. Ancak gene de kendim sormak istedim. Normalde Opera GX kullanıyorum memnunum ancak son zamanlar da artık güvenli değil gibi cümleler duydum. Önerebileceğiniz bir tarayıcı var mıdır? Google Chrome falan fistan hariç. Hem hızlı olmalı hem güvenli, hem de çok fazla sistemi tüketmemeli. Şimdiden mesaj yazan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft Edge. Ben de dün geçtim Chrome’dan. Güvenli, Chrome ile aynı performansı daha az sistem kullanarak veriyor.

Hocam şimdi önerebileceğim iki tarayıcı var birincisi: Microsoft Edge Chromium ikincisi: Vivaldi.

Anladım teşekkürler. Microsoft Edge ile Microsoft Edge Chromium arasında ki farklar nedir?
Microsoft Edge. Ben de dün geçtim Chrome’dan. Güvenli, Chrome ile aynı performansı daha az sistem kullanarak veriyor.

Anladım teşekkürler. Ben de bir bakacağım ona göre geçiş sağlayacağım. Google gibi özelleştirmeleri ya da eklentileri var mıdır meraktan soruyorum?
Hocam şimdi önerebileceğim iki tarayıcı var birincisi: Microsoft Edge Chromium ikincisi: Vivaldi.

Önerdiğiniz için teşekkür ederim. Denedim ve çok beğendim artık bu tarayıcıdayım. Üstelik gerçekten dediğiniz gibi daha az kullanıyor sistemi üstelik daha çok iş yaparken ve eklenti varken.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı