Tarayıcı önerisi

Chrome'da veri çalıyor ona bakılırsa sonuçta çok reklam alan bir firma ve reklamı neye göre kime göre veriyor değil mi? Tabii ki de sizin verilerinizle! Hiç mi bir alışveriş sitesinden baktığınız ürün başka sitelerde karşınıza çıkmadı!

Hocam açıkcası ben bu yalanı forumlarda duydum sadece başka hiçbir yerde geçmiyor.

Hocam Chrome veri satıyor ama Opera suyunu çıkartıyor spyware a dönüştü satıldıktan sonra bir de internete yazarsanız bir sürü forumda böyle konular var bir de yavaş bir tarayıcı dünyada 2. falan değil.

Chrome'da veri çalıyor ona bakılırsa sonuçta çok reklam alan bir firma ve reklamı neye göre kime göre veriyor değil mi? Tabiki de sizin verilerinizle! Hiç mi bir alışveriş sitesinden baktığınız ürün başka sitelerde karşınıza çıkmadı!

Hocam açıkcası ben bu yalanı forumlarda duydum sadece başka hiçbir yerde geçmiyor
İndirilmez verilerinizi toplar ve satar. Arcibi tarayıcınızı bırakıp gizli ve güvenli bir tarayıcı kullanın. Chrome bile indiririm ama Opera indirmem.
Youtube'da tam olarak çalışmayan reklam engelliyici.
Çöp olan bi VPN. Onun yerine ProtonVPN öneriyorum.

Bu tarayıcılardan başka tarayıcı önermiyorum.

Ah be Doge reis yaktın bizi.
Firefox, Chrome, Brave, Vivaldi ve Edge öneririm. Aslında Firefox Nigtly de olur ama Doge yok işte.

ciddiye almayın şaka yapıyorum.
zc24ei9j3vgz.png

Yeni konular

Geri
Yukarı