Tarayıcı önerisi

'Ağır Gibi'sini bilmem hocam. Çatır çatır çalışıyor. Senkronizasyonuda güzel. Baştan aşağıya özelleştirebilirsin CSS kodlarıyla. Daha öncesinde Opera kullanıyordum vazgeçilmezimdi. Taa ki Firefox'la tanışana dek.

Takır takır çalışması doğru mu bilmiyorum pek bende biraz ağırdı fakat siteleri yarım yamalak açması en büyük eksi.

Gizlilik için Firefox, Hız için Microsoft Edge ve Kişiselleştirme imkanları için Google Chrome daha iyi bana göre.

RAM kullanımı konusunda da iyi diye biliyorum. Zaten bir tarayıcıda en fazla ne yapıyorum ki?
+ Neden kızdın Görkem?

Opera GX bence. Görüntüden ibaret denmiş ama bir tarayıcıdan maksimum ne bekleyebilirsin ki zaten. Görüntüsü güzel, kullanımı kolay, VPN'i var. Benim kullanımım açısından gayet yeterli.

Performans kötü hocam gerçekten.

Küçük farklarmış. Sistemi kötü olan birisi için düşünülmesi gereken şeyler fakat ben gerek duymuyorum. Tasarımı iyi olsun teknik olarak yeterli düzeyde olsun yeterlidir benim için. Bilgilendirme için teşekkürler.

Herkes bir öneride bulunmuş ama nedenini yazmamış.

Ben ücretis VPN için Opera,

Netflix ve Amazon Prime'dan dizi film izlerken EDGE kullanıyorum. Diğer hiçbir tarayıcı Netflix, Amazon Prime, Disney+ gibi platformlarda 4K içerik izletmiyor ve HDR desteği sunmuyor, sadece EDGE sunuyor bunu, sırf bu yüzden EDGE tercih ediyorum.

Ama bilgisayarda Chrome'da yüklü, kopamıyorum nedenini bilmiyorum belki eskiden kalma alışkanlık.

Macbook, iMac gibi apple ürünü sahibiyseniz zaten Safari kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı