Tarayıcı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İki tarayıcı da boş sekmede RAM kullanımı bu şekil.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    256,2 KB · Görüntüleme: 88
Büyük ihtimalle olur (Yine ALLAH bilir ama) olmazsa da büyük ihtimalle Windows'sal bir sorundur

Dikkatli var Firefox CPU'da fark atmış ama bellek dersen yine fazla açığı yok...

Objektif olmanızı ve hakaret etmemenizi tebrik ediyorum... Cidden :).
Niye hakaret edeyim kardeşim burası objektif olman gereken bir site. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

@Frank Gallagher Opera yan tarayıcı olarak kullanıp, eski geliştiricilerinin yaptığı Vivaldi göz atmanızı öneririm. Aynı mantıkta sol menüsü var. İstediğiniz siteyi Twitter, Facebook, Whatsapp, Instagram vb. sürükleyip ekleyebiliyorsunuz. Masaüstü ve Google play store sürümlerini kullanabiliyorsunuz. Ayrıca sol menüyü neredeyse yarıya kadar çekebiliyorsunuz. Bellek tüketimi de Chrome, Opera ve Edge göre daha düşük. @The Batman

Bizzat denedim Firefox'da öyle bir sıkıntı yok. Daha doğrusu tam ekrana geçerkenki kullandığı animasyon sayesinde takılmayı hissetmiyorsun.

Aynen öyle :).

Keşke neye göre dandik dediğinizi de yazsaydınız.

Kaynak, güvenlik, gizlilik, GUI.

RAM kullanma açısından Edge çok iyi bir tarayıcı. Çoğu tarayıcının önüne geçer bu konuda. Tartışmaya kapalı bir konu bence.

CPU'da Firefox alır ama...

Google Chrome'dan devam et derim sana. Diğer tarayıcıların hepsini denedim neredeyse illaki bir sıkıntı çıkarıyorlar. Opera güzeldi benim için ama RAM canavarına dönüştüğü için bıraktım. Zaten VPN ve reklam engelleyisi de çöp.
Darktower adlı kullanıcı güzel açıklamış ayrıca.

Haklısınız ama denemeye açık olun Firefox'u tavsiye ediyorum...

Olay şöyleymiş ben anladım. Firefox'ta tam ekran yaparken animasyon var, mesela Chrome'da veya Edge'de animasyon olmadığı için ekranın altı bir süre beyaz oluyor, ama Firefox'ta ekranın tamamı bir süre siyah oluyor, ondan sonra video geliyor. Geçiş animasyonu koymuşlar yani.

Doğru olabilir ama ben fark etmemişim... Nasıl güzel mi Firefox?

Aynen öyle :).

Kaynak, güvenlik, gizlilik, GUI.

CPU'da Firefox alır ama...

Haklısınız ama denemeye açık olun Firefox'u tavsiye ediyorum...

Doğru olabilir ama ben fark etmemişim... Nasıl güzel mi Firefox?
Kardeş bu kadar Firefox fanatikliği nerden geliyor?

Chrome'un artık hiçbir espirisi kalmadı benim için içinde ne VPN var ne de Opera'daki gibi hayat kurtaran kenar çubuğu. Firefox'un sayfa performansı çok iyi ama Opera'nın da verdiği hizmetlere bakarsak eğer benim için sadece Opera ve Firefox kaldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı