Tarayıcı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Az önceden bahsediyorum dostum. Bu mesajıma takıldığına göre bir şeyler anlamaya başladın demek ki :D. Birinde YouTube diğerinde Technopat açıktı...
İki internet sitesinde Mozilla Firefox'un Ram kullanımı fazla anlayamıyorsun herhalde. Düzgün bir şekilde bakar mısın?

Tarayıcıların içinde herhangi bir uzantı yokken yaptığım bellek tüketimi ve CPU karşılaştırılması. Haksızlık olmasın diye Firefox gizlilik koruma ayarını da tamamen kapattım. Ayarların kapatıldıktan sonra belleğin boşaltılması için de tarayıcıları kapatıp yeniden açtım.

Eki Görüntüle 550747

Eki Görüntüle 550748

Sayende Firefox CPU tüketim konusunda bayağı kendini düzelttiğini görmüş oldum. Ama halen keskin yazı fontları ve akıcılık konusunda Chromium kadar iyi değil. Fanatik diyerek Windows 10 savunan ya da Chromium savunanları aşağılayacağına dönüp kendine bakmanı öneririm. Ayrıca uslübüne dikkat ederek de güzelce tartışabilirsin.

Brave kurucusu brendan eich, Java script dilinin yaratıcısı ve mozila projesinin kurucusu.
Neden Chromium alt yapısı ile tarayıcı yaptığını Twitter vb. yerlerden haraslayarak sorabilirsin. Ayrıca Mozilla alt yapısından bazı şeyleri kullanmaya devam ediyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana attığınız video ne yazık ki Brave'nin kendi videosu. Tabii ki kendini övecek videosunda. Gönderdiğin video dikkate alınacak gibi değil başka kanallar olur ama gidipte o tarayıcının YouTube kanalından atma bana.

Bana attığınız video ne yazık ki Brave'nin kendi videosu. Tabii ki kendini övecek videosunda. Gönderdiğin video dikkate alınacak gibi değil başka kanallar olur ama gidipte o tarayıcının YouTube kanalından atma bana.
Kullanmadığınız bir tarayıcı hakkında gerçekten de atıp tutuyorsunuz.

Bu YouTube'da tam ekran yaparken takılma hala var ama onun nedeni ne olabilir sizce?

İki internet sitesinde Mozilla Firefox'un Ram kullanımı fazla anlayamıyorsun herhalde. Düzgün bir şekilde bakar mısın?
Ben şimdikini mi diyorum anlamamazlılıktan gelen fanatik seni? Az önce dedin ki"Firefox'da sadece YouTube açıktı kaynak kullanımları ortada" eee o sırada da Edge'de de Technopat açıktı açık açık gözüküyordu fotoğrafta? Bu haksızlık değil mi?
Bu YouTube'da tam ekran yaparken takılma hala var ama onun nedeni ne olabilir sizce?
Firefox deneyin bende de sürekli "Video başlatılamıyor eğer bu sorun tekrarlarsa cihazınızı tekrar başlatın" diyordu Chromium tabanlı tarayıcılarda... Benim Firefox ile tanışmam zaten böyle başladı :D

Opera benim için en iyisi çünkü hızlı bir ücretsiz VPN veriyorlar yanında ve kenar çubuğu sayesinde sekme açmadan İnstagram, WhatsApp, Telegram ve Messenger kullanabiliyorum.
Youtube tam ekran yaparken takılma herkeste var bu kişisel bir sorun değil.
Youtube'daki tam ekran takılması sadece Firefox'da yok.

Ben şimdikini mi diyorum anlamamazlılıktan gelen fanatik seni? Az önce dedin ki"Firefox'da sadece YouTube açıktı kaynak kullanımları ortada" eee o sırada da Edge'de de Technopat açıktı açık açık gözüküyordu fotoğrafta? Bu haksızlık değil mi?

Firefox deneyin bende de sürekli "video başlatılamıyor eğer bu sorun tekrarlarsa cihazınızı tekrar başlatın" diyordu Chromium tabanlı tarayıcılarda... Benim Firefox ile tanışmam zaten böyle başladı :D.

Bak şu an Firefox'u indiriyorum, eğer derdime derman olursa konu sahibi yetkilerime dayanarak, seni bu tartışmanın galibi ilan edeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı