Tarayıcılarda anlık kararmanın sebebi Kaspersky olabilir mi?

Pied0s

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bundan önce Chrome kullanıyordum. Sistemi çok kullanıyor ve optimizasyonu kötü diye Opera'ya geçtim Opera'da her şey iyiydi güzeldi de anlık karama oluyordu ve videolar 3D formatında gibi duruyordu. Şimdi bir daha Chrome'a geçtim aynı sorunu Chrome'da da yaşıyorum. Acaba Kaspersky yüzünden mi? Çünkü Kaspersky kullanmaya başladıktan sonra oluştu gerçekten çok gıcık edici bir sorun.

Android cihazım dışında Opera kullanmadım.
Chrome ve Firefox ile Windows cihazımda NVIDIA ekran kartıyla Kaspersky Premium kullanıyorum ancak kararma olmuyor.
Sebebi ekran kartınızın sürücüsü olabilir. @Pied0s

Merhaba sayın @Pied0s mesajınız için teşekkür ederim.
Hangi ekran kartı ve sürücüyü kullandığınızı paylaşmamışsınız.

RTX 3050 4 GB laptop kullanıyorum. Sürücümde 546.29 en son sürücü. Kusura bakmayın 11 imde ders çalışıyordum görmemişim.

Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırdıktan sonra Stabil sürücüyü tekrar kurun. Sorun büyük ihtimalle ekran kartı sürücüsü ile alakalı. Bende Kaspersky kullanıyorum, hatta 5 yıldır kullanıyorum. Böyle bir sorun ile daha önce hiç karşılaşmadım.

Belki düzgün bir şekilde yapılmayan Overclock da sebep olabilir.

Overclock hiç denemedim. Sürücüyü silip bir deneyeyim geri dönüş yaparım size.
Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırdıktan sonra Stabil sürücüyü tekrar kurun. Sorun büyük ihtimalle ekran kartı sürücüsü ile alakalı. Bende Kaspersky kullanıyorum, hatta 5 yıldır kullanıyorum. Böyle bir sorun ile daha önce hiç karşılaşmadım.

Belki düzgün bir şekilde yapılmayan Overclock da sebep olabilir.

Chrome'da anlık kararma bendede var. Defalarca format, güncelleme ve yeni sürücüler kurmama rağmen aynı sıkıntı devam etmekte. Sanırım chromun kendisinde bir sıkıntı var. Ne yaptıysam düzelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı