[Tarih Açıklandı] Minecraft bir tane alana bir tane hediye!

Virgül kullanmayı öğrenirseniz yazdıklarınız anlaşılabilir.
Azıcık ingilizcen varsa coming summer 2022 yazdığını anlayabilirsin. Ayrıca arkadaşın cümlesi açık.
Bir şey soracağım da şu linkteki Minecraft'ı alsam bana yazın Java Edition da gelir mi? Minecraft for Windows + Launcher ürününü satın al | Xbox @509401
Evet.
Bir mantıksızlık var ama artık herkes 85 liraya bedrock alır 300 küsür liralık java gelir bedava olarak içeriğinde gerekli şartlar vs vardır bence.
Hayır gayet mantıklı. Javayi satamıyorlar bazi ülkelerde ekonomik durum vb. Turkiye'de bunlardan biri microsoft buradan almaya çalışıyor. Makalede herhangi bir ekstra ücret olmayacağı yazıyor. Mantıksız bir yer yok.
@509401 görmemişim efendim. Neden bu kadar agresif davranıyorsunuz? 🥺
Hocam bedrock al 76.25tl. Java beleş gelecek.

@FurkannC paşam ne oldu ben mi çevireyim yoksa?
Xbox içinde geçerli mi bu kampanya?
Mesela Xbox üzerinden giriş yaparsam sınırsız olarak Xbox üyeliğim bitse dahi oynayabilecek miyim?
Hayır sizin durumunuz farklı. Kalıcı olarak satin almadığınız sürece herhangi bir hediye almayacaksınız. Gamepass'iniz biterse store'dan kalıcı olarak bedrock almaz iseniz hiçbiri gelmeyecek. Bence bedrock alın kalıcı olarak store'dan.

Azıcık ingilizcen varsa coming summer 2022 yazdığını anlayabilirsin. Ayrıca arkadaşın cümlesi açık.

Evet.

Hayır gayet mantıklı. Javayi satamıyorlar bazi ülkelerde ekonomik durum vb. Turkiye'de bunlardan biri microsoft buradan almaya çalışıyor. Makalede herhangi bir ekstra ücret olmayacağı yazıyor. Mantıksız bir yer yok.

Hocam bedrock al 76.25tl. Java beleş gelecek.
Hocam bence mantıksız yerel fiyatlandırma yapıp yine satardı.
Bence Microsoft farklı bir şey yapacak böyle bayağı para kaybettirir bilmiyorum ama Microsoft'un bu kampanyayı iptal edeceği veya farklı bir şekilde yapacağını düşünüyorum.

Minecraft bu yaz çok iyi bir kampanya ile geliyor.
Minecraft Bedrock alana yanında Java, Java alanada bedrock.
Bedrock zaten varsa Java, Java zaten varsa bedrock ücretsiz alınabilir olacak.
Bu Minecraft'ın 1 Nisan şakası değil.
Almayı düşünenler bu kampanyayı beklemeli.
Burada yazıyor
Hocam ikisi tek fiyattan ve ucuz bir şekilde satılacak bence bedrock almayın ikisi birlikte satılırken alın.
Ne zaman satılacak?
Hayır alinmamalı. Su an bedrock alınip java beklenmeli. Bu ikiliyi aynı anda 76 tl'ye satmazlar. Şu an almanız daha mantıklı.
Hocam bence mantıksız yerel fiyatlandırma yapıp yine satardı.
Onu yapmak yerine bunu yaptılar.

Hayır alinmamalı. Su an bedrock alınip Java beklenmeli. Bu ikiliyi aynı anda 76 TL'ye satmazlar. Şu an almanız daha mantıklı.

Onu yapmak yerine bunu yaptılar.

Hocam ikisi farklı şeyler bence dediğim gibi Microsoft parayı düşüneceğinden dolayı kampanya koşullarını değiştirceklerini tahmin ediyorum.

Hocam ikisi farklı şeyler bence dediğim gibi Microsoft parayı düşüneceğinden dolayı kampanya koşullarını değiştirceklerini tahmin ediyorum.

İkisini 76 TL'ye satmayacaklar. Bunun makalesi var, okudum da. Herhangi bir ek ücret olmayacak. Ben şu an 2. hesap icin aldım ve yazın Java bedava gelecek herhangi bir ek ücretlendirme olmayacak. Bu ikisini 76TL'ye satmazlar ve risk alınmaz.

Coming summer 2022: Gelecek 2022 yazı. Bu yaz alırsan bedavaya sahip olacaksın ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın yazılanların hepsini okuyacak vaktim yok maalesef. Şimdi benim halihazırda bedrock versiyonum var 2019'da alınma bu teklif geldiğinde kesin olarak gelir değil mi Java versiyonu hesabıma? Ayrıca kardeşim de Minecraft istiyordu ben cracke karşı olduğum için orijinal tarafındayım hep ancak 380 lira biraz fazla Minecraft için ben gidip kardeşime 80 liraya bedrock alsam ona da Java versiyonu gelir mi kampanya gelince?

Kusura bakmayın yazılanların hepsini okuyacak vaktim yok maalesef. Şimdi benim halihazırda bedrock versiyonum var 2019'da alınma bu teklif geldiğinde kesin olarak gelir değil mi Java versiyonu hesabıma? Ayrıca kardeşim de Minecraft istiyordu ben cracke karşı olduğum için orijinal tarafındayım hep ancak 380 lira biraz fazla Minecraft için ben gidip kardeşime 80 liraya bedrock alsam ona da Java versiyonu gelir mi kampanya gelince?
İki sorunuza da evet.

Geri
Yukarı