Tarihin en iyi oyunu hangisidir?

Kişisel açıdan: Herkese göre değişir.
Genel anlamda: Böyle bir oyun asla olamaz. 20 yıl önce GTA Vice City veya Half Life en iyisiydi. Şu an RDR2, Elden Ring, GoW vs. gelecekte ise bunların da çok daha iyisi olacak.

Ona bakarsak başlıkta genelinde en iyiyi soruyor. Konu sahibinin tutarsızlığı var burada.

Kişisel olsa bile saçma bir konu demek istedim. Diğer taraftan sürekli bu tür konular açıp etkileşim kasanları görmekten ayrı sıkıldım forumda. Yok tarihin en iyi oyunu, yok dünyanın en iyi oyunu vs. Favori oyununuz falan dese yine önceden açılmış olan binlerce konudan biri olacak ama en azından bir mantığı olacak ve kabul edebileceğim de ancak hep aynı saçmalıkların laciverti işte. Hayatında bir iki tane oyun oynayıp sonra gelip burada bu konular hakkında diğer oyunculara akıl verebileceğini sanan kişiler çok seviyorlar böyle konuları tabii.

GTA V Ve The Last of Us Der Geçerim.

Kişisel olsa bile saçma bir konu demek istedim. Diğer taraftan sürekli bu tür konular açıp etkileşim kasanları görmekten ayrı sıkıldım forumda. Yok tarihin en iyi oyunu, yok dünyanın en iyi oyunu vs. Favori oyununuz falan dese yine önceden açılmış olan binlerce konudan biri olacak ama en azından bir mantığı olacak ve kabul edebileceğim de ancak hep aynı saçmalıkların laciverti işte. Hayatında bir iki tane oyun oynayıp sonra gelip burada bu konular hakkında diğer oyunculara akıl verebileceğini sanan kişiler çok seviyorlar böyle konuları tabii.
Size katılmakla birlikte ben şahsen forumun bu yeni yapısına alıştım. Moderasyon ekibi bile bu konuda bir kaç kez münakaşaya girmeme rağmen bir şey yapmıyor. Eğer eski ve az çok tanıdığım kaliteli insan ve/ veya daha önce açılmamış farklı bir konu değilse he deyip geçiyorum veya çok umursamıyorum. Şu yukarida yazdığım yazıyı diğer konulara da kişisel kısmını katmadan yazdığım oldu ve bu yüzden tartışmaya girip gereksiz linç yediğim oldu. Bende adapte olup yorum yapıyorum.

Kişiye göre değişir ama çok başarılı olan oyunlar var;
- Need for Speed Most Wanted ve UnderGround 2
- GTA San Andreas
- Counter Strike 1.6
- Minecraft
Daha niceleri vardır.

Geri
Yukarı