Taşınabilir HDD ile oyun oynanır mı?

Dostum hızı fark etmez diyorsun. Bu arkadaş USB ile oyunu açıkcak tekrar söyleyeyim de size ben denedim GTA 5'te araç hızlandığı zaman kaplama yüklemelerinde droplar oluşuyor oyunda yetişemediği için bilmediğiniz konulara yorum yazmak zorunda değilsiniz.
Hocam aktif olarak hariciden oyun oynamıyorsanız yorum yapmayın.
Tüm oyunlarım harici 2TB depolamamda, GoW - Days Gone - Bannerlord vs., hiçbir takılma kaplama eksiği drop olmadı.

Konsolda uzun zamandır kullanıyorum. Oyun da yüklü. PC için biraz daha farklı olur. Yükleme süresi uzar. Oyuna göre kaplamalar da geç yüklenebilir. Bu da bir ihtimal. Harici mekanik bir disk için 180MB/s kötü bir değer değil.

Dostum hızı fark etmez diyorsun. Bu arkadaş USB ile oyunu açıkcak tekrar söyleyeyimde size ben denedim GTA 5'te araç hızlandığı zaman kaplama yüklemelerinde droplar oluşuyor oyunda yetişemediği için bilmediğiniz konulara yorum yazmak zorunda değilsiniz.
HaciOsman gereksiz sinire gerek yok.
Yukarıda neler yazıldığı belli, hız düşük, dosya biçimi NTFS diye bilmeden yorum yazıyorlar.

Senin USB HDD ile kullandığında yaşadığın durum da senin modeline/HDD'e özgü bir sorundur.
Aynı diski kutudan çıkartıp kasada SATA 3 yuvasına bağlayınca da aynı 180 MB/saniye hızı göreceksin. USB olunca hızda bir takılma düşme, drop olmaz.

Önemli olan diskin durumudur, şartlara göre değişir.

Hocam aktif olarak hariciden oyun oynamıyorsanız yorum yapmayın.
Tüm oyunlarım harici 2TB depolamamda, GoW - Days Gone - Bannerlord vs., hiçbir takılma kaplama eksiği drop olmadı.
Üstünde Windows olmadığı için gayet yeterli geliyor.

Dosya Ekleri

• 20221111_134954.jpg
    20221111_134954.jpg
    99,1 KB · Görüntüleme: 43

Geri
Yukarı